سومین جشنواره «عکس جوان» برگزیدگان خود را شناخت

سمنان- ایرنا- سومین جشنواره عکس جوان استان سمنان، در دو بخش با معرفی برگزیدگان، به کار خود پایان داد.

آیین اختتامیه سومین جشنواره عکس جوان استان سمنان عصر چهارشنبه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با حضور مسوولان،هنرمندان و عکاسان برگزار شد. 

مجتبی جانعلی، مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان در این آیین ضمن قدردانی از موسسه‌های مردم نهاد و معاونت فرهنگی و جوانان این اداره کل، گفت : برگزاری چنین جشنواره هایی نشان می دهد که باید مردم را بیشتر در برنامه های اجتماعی مشارکت داد و عکاسی می تواند در ثبت آن مثمر ثمر واقع شود . 

سومین  جشنواره عکس جوان استان سمنان با حضور مسوولان حوزه های جوانان و فرهنگی مدیران موسسه‌های مردم نهاد و غیردولتی، با اعلام عکاسان برگزیده در بخش‌های حرفه ای و تلفن همراه پایان یافت. 

در بخش عکاسی حرفه ای این جشنواره، امیرحسین علیداقی مقام اول ، سید عابد میرمعصومی مقام دوم و فرج الله رمضانی مقام سوم را کسب کردند .

همچنین مهدیه امین زاده ،مسعود محقق و امیرحسین دیابی در بخش حرفه ای  شایسته تقدیر شناخته شدند .

در بخش تلفن همراه این جشنواره علی ابک و امیرحسین علیداقی برگزیدگان بودند و مجید غایبی و مهدی حمیدی شایسته تقدیر معرفی شدند .

داوران سومین جشنواره عکس جوان استان سمنان  خسرو به آیین ،مهدی مردانی و میثم قدس پور بودند که کار داوری ۵۴۰ اثر ارسال شده به این جشنواره با موضوع جوان را بر عهده داشتند. 

جشنواره برای سومین سال متوالی به مناسبت هفته جوان همزمان با ولادت حضرت علی اکبر (ع) توسط موسسه موج فرهنگ و با همکاری معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان فراخوان داده بود.

۹۸۵۶/۶۱۰۳

اخبار مرتبط