بریمانلو در تیم ملی جودو ماند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: محمد محمدی‌بریمانلو از تیم ملی جودو کناره‌گیری نکرده است.

کوروش بهادری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با پیگیری و رایزنی انجام شده، این جودوکار ملی‌پوش خراسان شمالی در تیم ملی ماندگار شده و خود را برای شرکت در المپیک آماده خواهد کرد. 
وی افزود: مجوز لازم برای شرکت این جودوکار در رقابت‌های المپیک گرفته شده است.
وی تصریح کرد: با دستور معاون وزیر ورزش و جوانان، فدراسیون جودو اقدامات لازم را برای فراهم ساختن زمینه حضور بریمانلو در مسابقات المپیک انجام می دهد. 
بهادری گفت: البته اعزام نشدن بریمانلو به رقابت های جهانی ژاپن، بر جایگاه جهانی او تاثیر منفی می گذارد، اما این امر با شرکت در سایر رقابت ها قابل جبران است.

محمد محمدی بریمانلو، جودوکار ملی‌پوش از خراسان شمالی چندی پیش به علت آنچه که خود و البته مسئولان استانی، غرض ورزی و کارشکنی فدراسیون عنوان کردند، از تیم ملی کناره‌گیری کرد. 
به گزارش ایرنا، در شرایطی که قرار بود این رزمی‌کار ملی‌پوش برای شرکت در رقابت های جهانی جودو، راهی توکیو شود، فدراسیون جودو اعلام کرد که ویزای او آماده نشده و او نمی تواند در این مسابقات حضور یابد. 
رئیس هیات جودوی خراسان شمالی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: متاسفانه کارشکنی های فدراسیون سبب گلایه و کناره گیری بریمانلو از تیم ملی شد و فدراسیون باید پاسخگوی این کارشکنی باشد. 
کوروش خسرویار گفت: برای حل این مشکل نشستی با مدیران ارشد استان خراسان شمالی داشتیم اما کاری است که شده و دیگر کار از کار گذشته است. 
وی با اشاره به اینکه حضور در مسابقات جهانی ۲ هزار امتیاز دارد و صرف نظر از مقام آوردن، حتی حضور در این رقابت ها هم امتیاز دارد، گفت: متاسفانه با اعزام نشدن بریمانلو، فرصت ها برای بهبود رتبه و جایگاه جهانی وی از دست رفت. 
خسرویار گفت: اولین کاری که باید انجام شود این است که این ورزشکار، مجاب شود که به تیم ملی بازگردد و علاوه بر آن، باید وزارت ورزش و جوانان و نیز فدراسیون تعهد کنند که با شرکت دادن وی در مسابقات پیش رو، زمینه را برای ارتقای جایگاه و جبران رتبه وی در رنکینگ جهانی فراهم کنند.

۷۱۸۵/۵۱۳۲ 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =