امام جمعه ابرکوه: دولت برآمده از خواست ملت است و تضعیف آن جایز نیست

یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه بابیان اینکه دولت برآمده از خواست و رای ملت بوده و مورد تایید و تنفیذ مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته تاکید کرد: تضعیف دولت جایز نیست بلکه باید برای گذر از مشکلات همه بخش‌ها با قوه مجریه همکاری کنند.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی عصر چهارشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در دیدار با فرمانده و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه با تاکید بر حفظ اتحاد و انسجام در همه بخش‌های نظام اظهار داشت: رویکرد حمایت از دولت برخاسته از خیرخواهی برای پیشبرد اهداف عالیه نظام و اعتلای کشور به ویژه در گام دوّم انقلاب است.

وی شهیدان رجائی و باهنر را جلوه‌های مجّسم از ارزش‌های دولت مکتبی خواند و افزود: جمهوری اسلامی ایران بر دو پایه جمهوریت و اسلامّیت بنا شده و جمهوریت نظام همواره مورد تأکید بوده و وجاهت سیاسی نظام معطوف به پایه اوّل یعنی جمهوریت است، شاخصه جمهوریت نیز با مردم‌سالاری دینی مورد عنایت مقام معظم رهبری بوده است.

حسینی بابیان اینکه هویت نظام مرتبط با پایه دوّم یعنی اسلامیت نظام است، اضافه کرد: انگیزه بخش ملّت ایران در حرکت سیل آسای مردمی به سوی جبهه ها در دوران دفاع مقدس بود و پس از آن نیز تاکنون اسلامیت نظام بوده که منزلت بخش آن شده است.

وی با اشاره به جایگاه و نقش سپاه درحفظ ارزش‌های انقلاب تصریح کرد: سپاه همواره در عرصه‌های دفاع از میهن اسلامی و ارزش‌های انقلابی و تبعیت از فرامین فرماندهی معظم کل قوا در صحنه حضوری فعال داشته و همسویی لازم را با دولت و مسئولان به عمل آورده است.

امام جمعه ابرکوه  ادامه داد: سپاه با تمسک به ایمان ،ایثار و جانبازی در راه سالار شهیدان امام حسین (ع) و مکتب فکری عاشورا در عصر حاکمیت و سلطه جهانی ظلم، طلایه دار جبهه جهانی مقاومت و پایداری در برابر دژخیمان جهانخوار آمریکایی و صهیونیسم بین الملل شده است. 

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۰/ 6014/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =