۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83456058
۰ نفر

برچسب‌ها

شایسته: علاقه‌ای به ادامه حضور در تنیس نداشتم

تهران - ایرنا - رییس پیشین فدراسیون تنیس با بیان اینکه در ۱۰ سال گذشته با تمام وجود برای موفقیت این رشته تلاش کرده است، گفت: علاقه‌ای به ادامه فعالیت در این فدراسیون نداشتم.

«مجید شایسته» امروز (چهارشنبه) در پایان مجمع عمومی فدراسیون تنیس، اظهار داشت: در این ۱۰ سال هر کاری لازم بود برای موفقیت فدراسیون انجام دادم. حضور ۲۹ تیم در مسابقات استعدادهای برتر و چهار برابر شدن زمین‌های تنیس در سراسر کشور از اتفاقات مهم است.

وی با بیان اینکه هم اکنون در تمامی رده های سنی دارای تیم ملی هستیم، افزود: امیدوارم با اتفاقاتی که در آینده برای تنیس کشور رخ می دهد، این رشته پیشرفت بیشتری داشته باشد.

شایسته در خصوص اینکه گفته می‌شود رییس فدراسیون بیش از ۲ دوره نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند، توضیح داد: اساسنامه‌ای که « ژاله فرامرزیان» در خصوص آن صحبت می‌کند، باید به تصویب هیات دولت برسد و پیش بینی آن ۳ دوره است. امروز خداحافظی کردم چون خودم علاقمندی به ادامه همکاری ندارم و باید فردی با انرژی بیشتری راس کار باشد.

وی افزود: سال گذشته صلاحیتم برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون تائید شد، اما انتخابات برگزار نشد. شاید علاقه‌ای به حضورم در مجمع نباشد و به همین دلیل نمی‌خواهم در انتخابات شرکت کنم تا تنیس آسیب نبیند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =