۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۵
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83456053
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون وزیرورزش: شایسته نمی‌توانست رئیس فدراسیون تنیس بماند

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان، گفت: با توجه به اینکه «مجید شایسته» دیگر نمی‌تواند رئیس فدراسیون باشد به زودی سرپرست این فدراسیون برای برگزار کردن انتخابات، معرفی می‌شود.

«ژاله فرامرزیان» امروز (چهارشنبه) در جریان مجمع عمومی فدراسیون تنیس، اظهار داشت: شایسته با توجه به اساسنامه جدید، ۲ دوره متوالی رئیس فدراسیون بود که امروز بعد از ۱۰ سال خداحافظی کرد.

 وی افزود: سرپرست فدراسیون به زودی معرفی می‌شود و در انتخابات پیش‌رو رئیس جدید فدراسیون با قدرت و توانایی انتخاب خواهد شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین با اشاره به تعیین سرپرست جدید فدراسیون گفت: باید سرپرست معرفی و مقدمات انتخابات فراهم شود تا مجمع انتخاباتی برگزار شود و تنیس رئیس جدیدش را انتخاب کند. امیدوارم اعضای مجمع با رویکرد جوانگرایی رئیس فدراسیون را انتخاب کنند.

وی افزود: خبری از اسامی ثبت نام کنندگان ندارم. دلیل به تعویق افتادن انتخابات فدراسیون هم مجموعه حوادثی است که در یک فدراسیون روی می‌دهد. رویدادهایی از جمله انتخابات روسای هیات‌ها قدری به تعویق می‌افتد و یا برگزاری مجامع استان‌ها به طول می‌کشد، به همین دلیل ممکن است انتخابات به تعویق افتد.

فرامرزیان در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش، شایسته را نمی‌خواهد؟ بیان کرد: خدمات شایسته برای تنیس بر کسی پوشیده نیست. او حضور موثری در این رشته داشت اما طبق  اساسنامه فدراسیون‌ها، او نمی‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

وی درباره این موضوعی شنیده شده مبنی براینکه شایسته می‌خواهد در وزارت ورزش سمتی بگیرد گفت: مدیران مجموعه را وزیر ورزش انتخاب می‌کند که اگر وزیر ورزش تمایل داشته باشد، وی را انتخاب می‌کند.

فرامرزیان درباره گزینه انتخابی سرپرستی فدراسیون تنیس گفت: به طور معمول افرادی از وزارت ورزش انتخاب می‌شوند تا سرپرست باشند و مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی را فراهم کنند. سرپرست فدراسیون به زودی معرفی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =