آمریکا در دنیا تحقیر شده‌است

مهاباد - ایرنا - فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: امروز آمریکا به دلیل اتخاذ سیاست‌های ضد و نقیض‌، در دنیا تحقیر و توسط مردم به سخره گرفته شده‌است.

 سردار حبیب شهسواری روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با اشاره به تحولات دنیا و نقش تاثیرگذار ایران اسلامی در معادلات جهانی، اظهار داشت: امروز ایران اسلامی، ابهت پوشالی آمریکا را شکسته است.
وی افزود: آمریکا نماد استکبار، قلدری، ظلم و ستم، تعدی به حقوق ملت‌ها و پایمال کردن حقوق انسانی در دنیا و دشمن واقعی بشر است.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه امروز نوع مواجهه ما با آمریکا کاملا متفاوت و متمایز است، بیان کرد: امروز ایران اسلامی و ملت ایران به واسطه ایمان، اعتقاد و ولایت و خون پاک شهیدان و قدرت مردم در مقابل استکبار جهانی به خوبی قدعلم کرده است.
وی گفت: اگر در گذشته نام آمریکا و قدرت پوشالی آن لرزه بر اندام می‌افکند، اما امروز آمریکا در دنیا تحقیر شده و توسط مردم به سخره گرفته می‌شود.
وی با اشاره به مواضع و راهبردهای آمریکا و عقب‌نشینی‌های آنان از مواضع خود، اظهار کرد: مواضعی که ترامپ و نتانیاهو در مقابل سیدحسن نصرالله اعلام کرده‌اند، نشان از قدرت و برتری نظام جمهوری اسلامی دارد.
سردار شهسواری با اشاره به پیروزی‌های جبهه مقاومت افزود: امروز موشک‌های یمن بر سر مزدوران سعودی فرود می‌آید ولی آنها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
وی افزود: باید تلاش کرد تا آن اعتقاد و اعتمادی که مردم به مدیران امنیتی و دفاعی دارند را در عرصه اقتصاد نیز شاهد باشیم و این باور در مردم ایجاد شود.
سردار شهسواری با تاکید بر اینکه همه باید در راستای وحدت در نظام اسلامی تلاش کنیم، گفت: باید نهال اعتماد اقتصادی را در دل مردم بکاریم و در راستای تقویت قوای سه‌گانه تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه سپاه نهادی مردمی و از دل مردم و با مردم و برای مردم است اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت در راستای خدمت‌رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی سه‌هزار و ۲۰۰ پروژه افتتاح و یک‌هزار و ۲۵۰ پروژه نیز در آذربایجان‌غربی کلنگ‌زنی شده است و ما به این اقدامات در راستای محرومیت زدایی افتخار می‌کنیم.
در این مراسم سرهنگ پاسدار "نورالدین پالهنگ" به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب معرفی و از خدمات سرهنگ پاسدار جواد مولودی تجلیل به عمل آمد.
۹۸۷۱/۶۱۸۵/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =