۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۹
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83456041
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب و کارهای استارت آپی در رونق گردشگری حایز اهمیت هستند

قزوین - ایرنا - کسب و کارهای استارت آپی در رونق صنعت گردشگری حایز اهمیت هستند و باید از این ظرفیت برای توسعه اقتصادی و توریستی استان استفاده کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین در همایش رویداد استارت آپی و کارآفرینی گردشگری قزوین اظهار داشت: موقعیت خاص قزوین در مرکز کشور در نزدیکی پایتخت و میان مناطق غرب و شمال غرب کشور موجب شده تا سرمایه گذاران از این فرصت،  نهایت استفاده را برای سرمایه گذاری داشته باشند.
علیرضا خزایلی افزود: طی سال‌های گذشته همواره از قزوین به عنوان معبر گذری یاد می‌شد در حالیکه امروزه با اقدامات صورت گرفته می‌توان قزوین را به عنوان یک مقصد گردشگری مهم یاد کرد.
وی با اشاره به تردد سالانه ۱۵۰ میلیون مسافر از راه‌های ارتباطی استان، گفت: تنها در نوروز امسال ۱۶ میلیون سفر در جاده‌های استان ثبت شد.
این مسئول ادامه داد: هم اینک بزرگترین و مجهزترین مجتمع‌های خدماتی کشور در قزوین ایجاد شده و در عین حال نیز بیشترین میزان تقاضای احداث این نوع مجتمع‌ها در کشور مربوط به این استان است.
خزایلی، با اشاره به اینکه کسب و کارهای استارت آپی به هوش و استعداد نیازمند است، افزود: انجام و رونق این نوع کسب و کارها به خصوص در برخی حوزه‌ها مانند گردشگری می‌تواند ما را به سرمنزل مقصود برای توسعه گردشگری برساند.
۸۰۵۴*۶۱۰۱