۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۳
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83456020
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۴۰۰ میلیاردتومان تسهیلات به واحدهای احداثی در مناطق سیلزده لرستان پرداخت شد

خرم آباد - ایرنا - رییس بنیاد مسکن کشور گفت: تاکنون ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای احداثی در مناطق سیلزده استان لرستان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا تابش روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیلزده شهرستان پلدختر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع حدود هفت هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی احداثی در مناطق سیلزده لرستان در دستور کار بود که از این تعداد ۶ هزار و ۵۰۰ واحد به بانک معرفی و عقد قرارداد شده و عملیات ساختمانی این واحدها آغاز شده است.

وی افزود: امروز از واحدهای مسکونی تعمیری، احداثی و واحدهایی که قرار شد جابجا شوند و همجنین تاسیسات زیربنایی مانند دیواره های ساحلی رودخانه کشکان در پلدختر بازدید شد.

وی روند بازسازی در مناطق سیلزده استان لرستان  به ویژه شهرستان پلدختر را بسیار مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: امروز با توجه به قول داده شده مبنی بر پایان واحدهای مسکونی تعمیری خوشبختانه کار تعمیر ۱۵ هزار واحد به پایان رسید.

تابش افزود: هم اکنون در مرحله دوم افرادی که به هر دلیل از دریافت تسهیلات جا مانده اند و یا موفق به ثبت نام برای واحدهای مسکونی خود که در جریان سیل آسیب دیده نشده اند یا در شهرستان های دورتر از منطقه سیلزده ساکن بودند کار واحدهای تعمیری آنها آغاز می شود.

سیل فروردین ماه امسال حدود ۱۰هزار میلیارد تومان خسارت در استان لرستان برجای گذاشت و جان ۱۵ نفر را نیز گرفت.

 /۶۰۶۰/۷۲۷۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =