انصاری‌فرد درآمدهای ثابت باید برای پرسپولیس ایجاد کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت سرخپوشان با بیان اینکه انتظارات از محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل جدید پرسپولیس به عنوان یک مدیر فوتبالی بالاست، گفت: باید درآمد ثابت برای باشگاه ایجاد شود.

محمدرضا زادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به انتخاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: انصاری فرد از خانواده پرسپولیس است و اتفاق خوبی صورت گرفت که یک مدیر فوتبالی به پرسپولیس آمد.

وی افزود: انتظارات از انصاری‌فرد به عنوان یک مدیر فوتبالی بالا است اما او تجربه کافی را برای مدیریت بحران‌ها دارد. تجربه خوب او در مدیریت به نفع پرسپولیس است چرا که در این شرایط این تجربه می‌تواند به نفع باشگاه باشد.

عضو اسبق هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: امیدوارم پرسپولیس بتواند شرایط ایده‌آلی را تجربه کند چرا که انصاری فرد مدیر با تجربه‌ای است. امیدوارم او در پرسپولیس آرامش ایجاد کند و فضا را آرام نگه دارد. از طرفی درآمد پایدار در پرسپولیس ایجاد شود تا دیگر مشکلی از این بابت سرخپوشان را تهدید نکند. در مجموع امیدوارم روزهای خوبی برای پرسپولیس با انصاری‌فرد رقم بخورد.

وی تاکید کرد: دارا بودن یک آکادمی خوب از لازمه های یک باشگاه خوب است. متاسفانه در سال‌های اخیر به آکادمی چندان توجهی صورت نمی‌گرفت و امیدوارم با حضور انصاری‌فرد شرایط پایه‌ها هم خوب شود.

وی تاکید کرد: هواداران پرسپولیس دیگر به قهرمانی در ایران راضی نیستند و منتظر موفقیت‌های بین المللی هستند. با ایجاد فضایی آرام این موفقیت‌ها دور از دسترس نخواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =