درودگر: حامیان مالی هزینه جشن برترین‌های فوتبال را تامین کردند

تهران- ایرنا- رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: هزینه‌های مراسم جشن برترین‌ها از طریق ۲ حامی مال تامین شد و مبالغ دریافتی نیز به صورت شفاف وجود دارد.

«صادق درودگر» امروز (چهارشنبه) با بیان این مطلب افزود: همه هزینه‌های برنامه جشن  برترین‌ها با محاسبه جوایز از طریق ۲ حامی مالی تامین شد که نسبت به برنامه سال گذشته چند برابر افزایش داشته است. امیدواریم در آینده ارزش مالی این هدایا را بیشتر کنیم.

وی گفت: در فعالیت سازمان اقتصادی هیچ مساله مبهم و پنهانی وجود ندارد. همچنین در خصوص نحوه برگزاری مراسم هیچ فردی به تنهایی تصمیم گیر نبود. بلکه یک کارگروه مشخص متشکل از رئیس، دبیر، حراست، بازاریابی، اداری و سایر بخش های سازمان لیگ برای جزئیات این مراسم تصمیم گرفتند.

رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال افزود: مدعی نیستیم یک مراسم بی نقص برگزار شده است اما با نقد سازنده می‌تواند با بر طرف شدن نقاط ضعف، ‌ شرایط را در آینده بهبود بخشیم.

درودگر با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور که در جذب حامی مالی تاثیر گذار بوده، گفت: بودجه تبلیغات از اولویت بیشتر شرکت‌ها خارج شده و به صورت محسوسی کاهش پیدا کرده است. بر همین اساس باید رسانه‌ها و مسئولان با همگرایی مقابل دشمنان قسم خورده برای پیشرفت فوتبال کشور به یکدیگر کمک کنند.

وی درباره انتقاداتی که به توپ این فصل مسابقات لیگ انجام شده نیز اظهار داشت: توپ‌های ساخته شده در شرکت دربی استار در ۲ فصل گذشته مسابقات باشگاهی فوتبال ایران استفاده می شد و ایرادی ازاین برند گرفته نشد.

درودگر تاکید کرد نظر سرمربیان، بازیکنان و باشگاه‌ها را برای کیفیت توپ مسابقات پیگیری می‌کند و تا ۱۰ روز آینده نتیجه بررسی‌های به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =