۴۰ طرح عمرانی هفته دولت امسال در دالاهو به بهره بر داری می رسد

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: در ایام هفته دولت امسال ۴۰ طرح عمرانی، خدماتی، ارتباطی و کشاورزی در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

کرم محمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در مجموع برای اجرای این طرح ها ۳۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که باعث ایجاد پیشرفت و عمران و همچنین اشتغال زایی در شهرستان می شود.

وی اظهار داشت: احداث باغ ، ایجاد جایگاه دام ، طرح های آبرسانی، احداث راه روستایی، ساخت واحد مسکونی و همچنین واحد آموزشی از مهم ترین این طرح ها است.

وی با بزرگداشت یاد شهدای دولت و تجلیل از خدمات تلاشگران عرصه خدمات رسانی گفت: رجایی و باهنر در مدیریت اجرایی و سیاست ورزی،حرکت بر مدار اخلاق را سرلوحه کار خویش قرار دادند.

نماینده عالی دولت در دالاهو افزود: شهید رجایی در برابر هتاکی های بنی صدر ذره ای از جاده انصاف خارج نشد و از این رو اگر یکی از ویژگی های برجسته این ۲ شهید والامقام را اخلاق مداری بدانیم، ره به خطا نرفته ایم.
محمدی در ادامه سخنان خود با اشاره به فلسفه وجودی نامگذاری هفته دولت، افزود: مدیران رسالتی جز نوکری به مردم ندارند و به این شان خود نیز افتخار می کنیم.

دالاهو در ۱۰۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع است.

۳۰۱۲/۸۰۶۶