۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۸
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83455970
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر در محورهای خوزستان کشف شد

اهواز - ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در محورهای مواصلاتی شهرستان های هندیجان و بهبهان کشف شد .

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر چهارشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پلیس شهرستان‌ های هندیجان و بهبهان با پایش اطلاعاتی طی ۲۴ ساعت گذشته از انتقال ۲ محموله مطلع شدند.

وی افزود:  در این راستا ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با اقدامات تخصصی یک دستگاه خودروی پژوپارس حامل موادمخدر را شناسایی و با همکاری ماموران ایستگاه بازرسی امامزاده عبدالله شهرستان هندیجان طی عملیاتی غافلگیرانه آن را متوقف کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۴۹۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفافه که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در عملیاتی دیگر ماموران پاسگاه انتظامی درونک شهرستان بهبهان با اقدامات تخصصی و کنترل تردد خودروهای عبوری یک دستگاه خودروی سواری حامل موادمخدر با یک سرنشین را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن مقدار ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار عباس زاده با بیان اینکه در مجموع این ۲ عملیات ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، گفت: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو توقیف و ۲ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و تحویل مرجع قضائی داده شدند.

پیش از این نیز در ۳۱ مردادماه سال جاری فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۵۸ کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه و هرویین در شهرستان هندیجان در جنوب خوزستان خبر داده بود.

۹۵۹۴/۶۰۶۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =