۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 2296
کد خبر: 83455967
۰ نفر

برچسب‌ها

اردوهای شناختی کودکان در تهران برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- اردوهای شناختی و استعدادیابی با حضور مادران و کودکان ۵ تا ۷ سال در خانه فرهنگ امام علی(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص)، آشنایی خانواده‌های تهرانی با زمینه‌های مختلف شغلی و مهارتی در سال رونق تولید و ارزیابی توانمندی‌ها و استعدادیابی کودکان از دیگر اهداف برگزاری این اردوهاست.

در این برنامه مخاطبان با همراهی و آموزش کارشناسان تسهیل‌گر، با توانمندی‌ها و استعدادهای فردی خود آشنا می‌شوند.

در قالب این برنامه کودک همراه با مادر وارد روندی کارگاهی و مبتنی بر متدهای علمی برای رسیدن به ویژگی‌های یک شغل خوب می‌شود و پس از انجام بازی‌های هدفمند میان مادر و کودک با نظارت آموزشی کارشناسان تسهیلگر، مخاطبان با ویژگی‌های یک شغل متناسب با استعداد کودک آشنا می‌شوند.

همچنین مادر و کودک در جریان کار گروهی با تولید و تبلیغ  یک محصول قابل فروش آشنا شده و به عنوان یک کارآفرین، ایده پردازی و تولید می‌کنند.

در این برنامه انواع ملزومات مورد نیاز مادر و کودک در اختیار آنان قرار می‌گیرد و کارآفرینی با استفاده از ساخت کاردستی، توام با بازی با وسایلی همچون سرسره، استخر توپ، ربات، شن بازی، وسایل فکری و هوشمند و دیگر محصولات و اسباب بازی ها انجام می‌شود.

انجام یک تست دقیق و علمی ارزیابی توسط کارشناسان تسهیلگر و استعدادیابی کودک براساس آن، مرحله پایانی روند این اردوست.

برگزاری نمایشگاه در پایان برنامه‌های اردوی گشتاور از دیگر بخش های این برنامه است و وسایلی که در حین اردو توسط مادر و کودک به کمک تسهیل‌گران ساخته شده قیمت گذاری و به فروش می‌رسد و عواید آن  نیز به  نیازمندان منطقه اهدا خواهد شد.

اردوهای مهارتی و استعدادیابی روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۰ تا ۱۵ در خانه فرهنگ امام علی(ع)، مرکز تخصصی مادر و کودک به نشانی یافت آباد، بلوار الغدیر شمالی، پشت بوستان فارابی میزبان مخاطبان است و علاقه‌مندان برای ثبت نام می توانند با شماره ۶۶۲۰۷۰۸۱ تماس بگیرند.

تهرام/۷۲۴۵//۱۳۴۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =