۸ طرح عمرانی هفته دولت در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - ۸ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با ۹ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان اعتبار در پنجمین روز از هفته دولت در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این طرح‌ها شامل افتتاح ساختمان اورژانس ۱۱۵با یک دستگاه آمبولانس و ۶ نفر کادر، افتتاح آزمایشگاه مرکزی بهداشت عجب شیر، افتتاح کانون دوستاران شهروند ارشد، افتتاح ساختمان دهیاری روستای نانسا، افتتاح کارخانه تولید هیدروکربن سبک و سنگین با اشتغال‌زایی ۱۲نفر، بهره‌برداری از کارگاه تیرچه بلوک با اشتغال‌زایی ۳نفر و  کارخانه صنایع چوب با اشتغال‌زایی ۱۰نفر و  کارخانه تولید روغن موتور با اشتغال‌زایی ۵۰ نفر هستند.

فرماندار عجب‌شیر در مراسم افتتاح این طرح ها با اشاره به اهمیت حمایت از بخش خصوصی گفت: باید از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت کرد تا زمینه اشتغال در کشور به ویژه روستاها فراهم شود.

عادل اصغرپور بر حمایت همه جانبه از سرمایه‌گذاران در عجب شیر تاکید کرد و گفت: نظارت های دوره ایاز  واحدها تولیدی شهرستان ادامه دارد و مشکلات این واحدها اگر شهرستانی باشد حل و اگر استانی باشد پیگیری خواهیم کرد.

وی برهمراهی و همکاری ادارات با واحدهای تولیدی و سرمایهگذارانی که قصد فعالیت و سرمایه گذاری در عجب شیر دارند تاکید کرد و افزود: باید شرایط را برای فعالیت تسهیل کنیم.

عجب شیر با  هزار جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب غرب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

۳۰۷۷/۷۴۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =