مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیانگر اقتدار نظام و بینش سیاسی مردم است

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: حضور حداکثری و مشارکت آحاد مردم در انتخابات اسفند ماه سال جاری نشانه اقتدار جمهوری اسلامی و بینش سیاسی ملت ایران اسلامی است.

حسن جعفری روز چهارشنبه در سفر به شهرستان تایباد با اشاره به اینکه دست اندرکاران باید برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند افزود: این مهم باید نمود داشته باشد و حضور مردم در پای صندوق های رای بیش از گذشته چشمگیر باشد.

وی اظهار داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب این حضور با صلابت نقشه های شوم دشمنان را خنثی خواهد کرد.

وی گفت: برگزاری انتخابات سالم با حضور پر شور مردم از مهمترین اولویت های کشور می باشد که در دستور کار ستاد انتخابات استان خراسان رضوی نیز قرار گرفته است.

جعفری افزود: بستر برگزاری انتخابات سالم و با صلابت از سوی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و بویژه مردم ولایتمدار استان خراسان رضوی فراهم شده و تمام فرآیند این رویداد تاریخی و ملی در این خطه پهناور در حال اجرا می باشد.

رئیس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی ادامه داد: آموزش اعضای ستاد انتخابات از مهمترین موضوعاتی می باشد که هم اکنون در حال اجرا می باشد و استان خراسان رضوی به عنوان پایلوت تا پایان آبان ماه سال جاری در چندین کارگاه و کلاس آموزشی میزبان فرمانداران و بخشداران سراسر کشور خواهد بود.

وی با بیان اینکه امنیت ۱۰۰ درصدی برگزاری انتخابات استان خراسان رضوی فراهم شده است گفت: در حال حاضر ۶ کارگروه اصلی در فرآیند انجام انتخابات استان فعال هستند و در مرحله اول تایید صلاحیت ها به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

وی همچنین به افتتاح پروژه های هفته دولت در استان خراسان رضوی اشاره کرد و افزود: در هفته دولت امسال هزار و ۶۰۳ پروژه با هزینه بیش از ۱۹ هزار و ۶۰۴ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد که بیشتر طرح ها در حوزه محرومیت زدایی می باشد.

عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام شهر کاریز، دیدار با خانواده شهید غلامحسین رضایی و بازدید از نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان از دیگر برنامه های سفر معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی به شهرستان تایباد بود.

در این سفر چهار طرح عمرانی و اشتغالزایی با هزینه افزون بر ۷۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

در هفته دولت سال جاری در شهرستان تایباد ۹۱ پروژه با هزینه ۲۷۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

۷۴۹۴/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =