کشف دو محموله موادمخدر در ورامین

تهران – ایرنا – فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف دو محموله موادمخدر در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سردار کیومرث عزیزی گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر از استان های شرقی کشور، پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق استان تهران، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار داد.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از اطمینان از صحت موضوع، در قالب سه اکیپ عملیاتی به محور قم – گرمسار محدوده سه راهی شهرک صنعتی چرمشهر اعزام و نسبت به رصد و پایش خودروهای عبوری اقدام کردند که پس از ۱۸ ساعت، این محموله شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه، خودرو حمل کننده مواد مخدر متوقف شد.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۱۴۱ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک با جاسازی حرفه‌ای کشف شد که به همراه یک نفر متهم به منظور انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل و پس از تکمیل پرونده، به مراجع قضائی معرفی شد.
کشف ۱۲۹ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه تریلی در ورامین
عزیزی افزود: مأموران انتظامی مبارزه با مواد مخدر با اشراف از حمل مواد مخدر از استان های شرقی به سمت مرکز کشور، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار داده و پس از چند هفته اقدامات اطلاعاتی، محل تردد تریلی حامل مواد مخدر در محور چرمشهر ورامین را شناسایی و به محض مشاهده خودرو، نسبت به توقف آن اقدام کردند.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران اظهار داشت: در بازرسی از این خودرو، ۱۲۹ و نیم کیلوگرم تریاک که در محموله کاشی و سرامیک جاسازی شده بود کشف شد.
وی گفت : در رابطه با این پرونده دو نفر دستگیر و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
تهرام/۷۲۵۴//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =