۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۶
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83455955
۰ نفر

برچسب‌ها

گلمحمدی: برای بازی فردا آمادگی کامل داریم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: با توجه به پیروزی در هفته نخست لیگ برتر با روحیه و آمادگی کامل مقابل تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به میدان می‌رویم.

یحیی گل محمدی عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مشهد افزود: با توجه به نخستین حضور تیم شاهین شهرداری در لیگ برتر تیم مهمان یک تیم ناشناخته است و با توجه به تفکرات سرمربی آن می تواند هر تیمی را غافلگیر کند.
وی با بیان اینکه بازی مقابل چنین تیم هایی آسان نیست اظهار داشت: با تمرکز کامل به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستیم.
وی با اشاره به کیفیت توپ های فوتبال لیگ برتر امسالگفت: مسئولان سازمان لیگ گفته اند این توپها برای چمن های خیس و نم دار است تا سرعت بازی زیاد شود. اگر ایرادی هم در توپها باشد برای همه تیم ها است.
وی در خصوص نقل و انتقالات احتمالی و جذب بازیکنان برای تیم شهر خودرو هم اظهار داشت: به دنبال تقویت تیم هستیم و احتمال تغییرات وجود دارد البته همه اینها بستگی به تصمیم های هر دو طرف دارد. تا کنون هم از بازیکنان خوبی که باشگاه در نقل و انتقالات جذب کرده است رضایت داریم و از مسئولان باشگاه تشکر می کنیم.
گل محمدی گفت: امیدواریم بازیکنان جدید در نهایت آمادگی در مسابقات به میدان بروند و ارتباط هوادران با تیم شهر خوردو پرشورتر از پارسال باشد. کمک و همکاری مسئولان شهری هم در کسب موفقیت بسیار تاثیرگذار است.
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به نشست خبری نرسید.
دیدار تیم های شهر خودرو و شاهین شهرداری بوشهر در چهار چوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه فردا در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می‌شود.
۷۵۰۷/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =