۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۵
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83455939
۰ نفر

برچسب‌ها

یک محموله قاچاق در عملیات مشترک قزوین و کردستان کشف شد

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف یک صد و ۳۰ هزار نخ انواع سیگار خارجی و یک هزار و ۴۴۰ بسته تنباکو در یک عملیات مشترک با همکاری پلیس قزوین و استان کردستان خبر داد.  

 سردار مهدی حاجیان روز چهارشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق و تشدید اقدامات اطلاعاتی لازم در این خصوص با تلاش شبانه روزی عوامل اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی استان مشخص شد فردی یا افرادی با استفاده از یک دستگاه کامیون قصد انتقال مقادیر زیادی سیگار و تنباکو را به طور قاچاق از استان‌های شمال غربی کشور به استان خوزستان دارند.
 این مقام ارشد انتظامی گفت: پس از هماهنگی‌های لازم اطلاعات به طور کامل در اختیار پلیس آگاهی استان کردستان قرار گرفت.
رئیس پلیس استان افزود: با انجام اقدامات فنی و مراقبتی توسط عوامل پلیس آگاهی استان کردستان سرانجام خودروی مورد نظر در یکی از محورهای ارتباطی کردستان شناسائی و توقیف شد.
وی گفت: در بازرسی از کامیون مورد نظر (ایسوزو) با عملکرد هوشمندانه ماموران تعداد یک صد و ۳۰ هزار نخ انواع سیگار خارجی و یک هزار و ۴۴۰ بسته تنباکو که به طور ماهرانه‌ای در خودروی مورد نظر جاسازی شده بود کشف و یک تن نیز در این خصوص دستگیر شد.
 فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده راهی مراجع قضائی استان کردستان شد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی محموله قاچاق کشف شده را بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کردند.  
حاجیان گفت: برای حفظ امنیت اقتصاد کشور نیروی انتظامی به عنوان یک سازمان پیشتاز در امر مبارزه با قاچاق هر روز توانمندتر از گذشته به تلاش خود ادامه خواهد داد و در این راه از همکاری دیگر سازمان‌ها و مردم نیز استقبال می‌کند.  
۶۱۰۱

برچسب‌ها