۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۲
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 83455926
۱ نفر

برچسب‌ها

افتتاح ۱۸ پروژه عمرانی و خدماتی در صومعه‌سرا

رشت - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ، ۱۸ پروژه عمرانی  و خدماتی  با اعتبار افزون بر ۱۲۸میلیارد ریال در شهرستان صومعه‌سرا افتتاح شد.

به گزارش ایرنا نازک کار مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان روز چهارشنبه در آیین افتتاح پل بقعه کسما اظهار داشت : ۱۷ پروژه  راهداری در شهرستان صومعه‌سرا شامل پنج دهنه پل و۱۲ رشته راه روستایی به طول ۲۵ کیلومتر به مناسبت  هفته دولت با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان افتتاح شده است .
فرماندار صومعه‌سرا هم در آیین کلنگ زنی سه سالن ورزشی گفت :  باید از ظرفیت های اجتماعی و مردمی در تمامی حوزه های آموزشی ، اقتصادی و عمرانی استفاده کرد تا بتوانیم حرکت به سمت توسعه در همه ابعاد را تسهیل کنیم.

سیدجلال سیدمحمدی اظهارداشت : کلنگ سالن ورزشی سه روستای مرکیه پشتیر و نوخاله اکبری ، نشان از توجه و حمایت مسئولان به ورزش به ویژه در روستاهاست و برای شروع به کار این سالن ها در مرحله اول دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته است.

به گزارش ایرنا افتتاح و  بازسازی  یک رستوران بین راهی با یکصد میلیون تومان  اعتبار از دیگر برنامه های امروز در صومعه سرا بود.
صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.

۲۰۰۷/۷۲۹۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =