۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۵
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 83455925
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار طرح عمرانی و اشتغالزایی در تایباد به ثمر نشست

مشهد- ایرنا- با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی چهار طرح عمرانی و اشتغالزایی با هزینه ۷۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال همزمان با پنجمین روز هفته دولت در شهرستان تایباد به بهره برداری رسید.

فرماندار تایباد روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: زیر سازی، جدول گذاری و آسفالت معابر اصلی شهر کاریز، کارگاه سنگ تراشی، پیکر تراشی و سنگ های قیمتی، کارگاه فرآوری پسته و زعفران و پروژه مشارکتی آسفالت جاده خیرآباد به مشهد ریزه به طول ۱۴ کیلومتر در بخش میان ولایت این شهرستان از مهمترین پروژه هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.

محسن سیاح افزود: طرح های افتتاح شده در پنجمین روز هفته دولت در تایباد برای ۳۵ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: همچنین امروز کلنگ ساخت مجتمع رفاهی بین راهی و ساختمان اداری و تجاری منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به زمین زده شد.

عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام شهر کاریز، دیدار با خانواده شهید غلامحسین رضایی و بازدید از نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان از دیگر برنامه های سفر حسن جعفری معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی به شهرستان مرزی تایباد بود.

در هفته دولت امسال ۹۱ طرح با هزینه بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال در شهرستان تایباد به بهره برداری می رسد که زمینه اشتغال مستقیم ۱۱۰ نفر را فراهم می کند.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

۷۴۹۴/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =