معاون رئیس جمهور: هفته دولت فرصت ارزیابی کارنامه دولتمردان است

ایلام - ایرنا - معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: هفته دولت فرصتی مناسبی برای بررسی و ارزیابی کارنامه یک ساله دولتمردان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و برنامه ریزی برای رفع آنها یا کاهش نواقص و تقویت نقاط قوت در سال آینده است.

به گزارش ایرنا، حسینعلی امیری عصر روز چهارشنبه در بدو ورود به استان ایلام اظهار داشت: در این هفته، اعضای هیات دولت برای بررسی کارنامه یکساله کشور به استان های مختلف سفر می کنند.

وی یکی از مهمترین اهداف سفر خود به ایلام را بررسی تجهیزات، زیر ساخت ها، امکانات، برنامه ها و تمهیدات اربعین برشمرد و افزود: استان ایلام به عنوان یکی از کریدورهای اصلی تردد زائران اربعین است.

امیری یادآور شد: همچنین بررسی وضعیت مناطق سیلزده و رسیدگی به مشکلات ساکنان این نقاط و بازدید از اماکن درگیر سیل از دیگر برنامه های سفر به استان ایلام است.

استاندار ایلام نیز گفت: با توجه به موضوع اربعین و سفر رئیس جمهور به استان ایلام در آینده نزدیک مهم ترین پروژه های افتتاح و کلنگ زنی استان برای زمان سفر وی در نظر گرفته شده است.

قاسم سلیمانی دشتکی افزود: در هفته دولت بیش از ۲۰۰ پروژه عمرانی، فرهنگی، خدماتی، صنعتی و ... با اعتبار چهار هزار میلیارد ریال در نقاط مختلف استان مورد بهره برداری یا کلنگ زنی قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، شرکت در نشست های قرارگاه سیل، اربعین، دیدار با انجمن های مردم نهاد، جشنواره شهید رجایی، افتتاح یا کلنگ زنی پروژه های مختلف از جمله برنامه های سفر ۲ روزه سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان ایلام است.

7172/6034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =