۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۹
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83455886
۰ نفر

برچسب‌ها

رشد ۱۱۲ درصدی اعتبارات پروژه های بخش خصوصی درکرج

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه با اشاره به رشد ۱۰۰ درصدی پروژه های هفته دولت کرج در مقایسه با سال گذشته گفت: امسال در بخش خصوصی نیز ۱۱۲ درصد رشد اعتبارات پروژه ها را شاهد بودیم. 

به گزارش ایرنا، غفور قاسم پور روز  چهارشنبه در دیدار با روسای اتحادیه ها، هیأت مدیره و رییس اتاق اصناف شهرستان کرج، افزود: امسال در هفته دولت  ۶۰ پروژه با اعتبار یک هزار و ۱۱۵ میلیارد تومان در شهرستان کرج افتتاح شد که از این تعداد ، ۵۲ پروژه در بخش دولتی و با اعتبار ۳۱۵ میلیارد تومان و هشت پروژه نیز مربوط به بخش خصوصی بود که ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای آن صرف شده و به ایجاد ۵۴۸ فرصت شغلی خواهد رسید. 

وی ضمن گرامیداشت هفته دولت و با قدردانی از خدمات صنوف به مردم این قشر را ید واحده و همواره یکپارچه و همراه با نظام و کشور دانست و افزود: بازاریان و کسبه از گذشته های دور تا به امروز همواره در صحنه های مختلف نقش آفرین اقدامات بزرگی بوده اند و  این قشر را یک قشر انقلابی می‌شماریم.
قاسم پور گفت: از ابتدای انقلاب کسبه و اصناف ما، در میدان های انقلاب، راهپیمایی ها و جبهه‌ها و بحران ها و حوادثی چون سیل، زلزله همواره حضور پر رنگی داشته و دارند.
فرماندار  کرج همچنین با اشاره به نقش آفرینی اصناف در کمک رسانی به سیل زدگان کشور نیز خاطرنشان کرد: اصناف استان البرز و شهرستان کرج با همبستگی خود در کمک رسانی به مردم کشورمان اتحاد و همدلی را به نمایش گذاشتند.
وی یاد آورشد: دولت اهتمام ویژه ای برای رفع مشکلات اقتصادی دارد و اکنون که در جنگ اقتصادی قرار داریم باید همانند دوران دفاع مقدس جانانه مقاومت و ایستادگی کنیم کما اینکه در آن دوران نیز با مقاومت به پیروزی رسیدیم.
قاسم پور با بیان اینکه دشمن اقتصاد را نشانه گرفته است و صنوف سربازان جبهه جنگ اقتصادی هستند، افزود: انتظار می رود در شرایطی که با نوسان های ارزی مواجه هستیم، اجازه ندهیم که بعضی به نفع شخصی از شرایط سوء استفاده کنند.
فرماندار شهرستان کرج در ادامه با اشاره به شرایط وحدت و همدلی که در استان وجود دارد، افزود: وفاق و وحدت خوبی با محوریت استاندار البرز در استان حاکم است و با همین روحیه، سیاست های عمومی دولت در شهرستان و استان اجرایی می شود.
وی گفت: بزرگراه تهران – شهرستانک و آزادراه همت، راه آبیک – چرمشهر، جاده طالقان – هشتگرد – قطار شهری کرج – هشتگرد از جمله پروژه های ملی و کلیدی در استان البرز است که با بهره برداری از آنها بعد از سال ها شاهد کاهش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان خواهیم بود.
وی همچنین با تحلیلی برشرایط اقتصادی کشور در جمع اصناف و بازاریان خاطرنشان کرد: کشور امروز در شرایط حساسی قرار دارد و ما مدیران و مسولان باید بدنبال ایجاد فرصت ها باشیم و در مقابل تهدیدات دشمن نترسیم و منفعل عمل نکنیم، اگر انفعالی عمل کنیم اعتماد عمومی از ما سلب خواهد شد. 
معاون استاندار در پایان با بیان اینکه اصناف همواره یکپارچه و پویا در کشور و استان فعال و بوده وهستند، از تشکیل کارگروه ویژه ای بمنظور پایش و پیگیری مشکلات اصناف درفرمانداری شهرستان کرج خبر داد .
در  این دیدار نمایندگانی از اتحادیه ها و صنوف مختلف از کامیون داران، تصویربرداران، اتومبیل داران،آژانس های مسافرتی، نانوایی ها،پوشاک، املاک میادین میوه و تره و بار دغدغه های خود را با فرماندار کرج در میان گذاشتند.

۸۰۲۹/ ۶۱۵۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =