گام دوم انقلاب فصل تازه‌ای در بالندگی کشور است

مهاباد- ایرنا- فرماندار سردشت گفت: گام دوم انقلاب فصل تازه و جدیدی برای توسعه و پیشرفت کشور است.

اقصی نخشی‌پور روز چهارشنبه در نشست «نقش روحانیون و طلاب در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب» اظهار داشت: ای بیانیه یکی از منویات و دستورات مهم و راهبردی رهبری به جامعه ایران اسلامی است.
وی بیان کرد: بیانیه مقام معظم رهبری در رابطه با گام دوم انقلاب بر این اساس است که کشور باید در تمامی حوزه‌ها در سطح منطقه پیشرو بوده و به خودکفایی و توسعه‌یافتگی دست پیدا کند.
وی افزود: این بیانیه فصل جدیدی برای راه‌سازی، کارسازی و برنامه‌ریزی است تا با تجربه‌آموزی از چهل سالگی انقلاب اسلامی بتوان مملکتی غنی و توسعه یافته داشته باشیم.
فرماندار سردشت اضافه کرد: قطعا این برنامه برای ما مسوولان نقشه راه است و ما بر اساس آن حرکت خواهیم کرد.
مسوول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سردشت نیز در این نشست گفت: پس از انقلاب اسلامی ساختن مساجد از رشد ۷۵ درصدی برخوردار بوده که جای خوشحالی داشته و این نشان از اعتلای فرهنگ دینی در بین مردم است.
ماموستا باروزه افزود: جامعه روحانیت در این شهرستان همواره متعهدانه و پرتلاش برای پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب تلاش کرده‌اند اما امیدواریم این تلاش‌ها در راستای دین و جامعه اسلامی روز به روز مضاعف شوند. 

وی اظهار داشت: روحانیون با بازنگری نسبت به اندوخته‌هایشان در راستای انتقال آن به جامعه و گسترش مسایل معنوی و عملی باید بیشتر تلاش کنند.

بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد. 
این گام دوم، انقلاب را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ (ارواحنافداه) هست» نزدیک خواهد کرد. 
۷۵۶۳/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =