۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۵
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 83455804
۱ نفر

برچسب‌ها

برگشت آرامش به اردوی نساجی قائمشهر

ساری-ایرنا- تیم نساجی قائمشهر که تا یک روز پیش به دلیل تاخیر در پرداخت پیش قسط اول قرارداد بازیکنان و کادر فنی، وضعیت ناآرامی داشت امروز در آستانه نخستین دیدار خانگی این تیم، با دست به جیب شدن مالکان، آرامش بار دیگر به اردوی این تیم شمالی برگشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مالکان باشگاه نساجی قائمشهر طبق وعده قبلی شب گذشته چک پیش قسط اول قرارداد بازیکنان و عوامل فنی تیم کادر فنی در اختیار رضا مهاجری سرمربی قرار دادند تا آن را به بازیکنان و عوامل کادر فنی قرار دهد و همه با انگیزه خوب برای نخستین دیدار خانگی این قصل رقابت های لیگ برتر که جمعه هفته جاری در ورزشگاه شهید وطنی این شهر برگزار می شود، قرار گیرند.
آرامش سرمایه این روزهای نساجی 
مالک باشگاه نساجی قائمشهر می گوید: همانگونه که پیشتر وعده‌اش داده شد، چک پیش قسط اول قرارداد بازیکنان و عوامل فنی در اختیار کادر فنی ( سرمربی ) قرار داده شد تا هر زمان که صلاح می داند آن را به بازیکنان و سایر عوامل کادر فنی بدهد.
فرهاد صنیعی فر عصر روز چهارشنبه در گفت و گو تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: در شرایط فعلی مشکلی برای تامین مالی باشگاه وجود ندارد و قطعا با سعه صدر بازیکنان و کادر فنی دیر یا زود این مشکلات برطرف و پرداختی ها طبق قرارداد در اختیار آنها قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: تیم ما در حال حاضر به خصوص در آستانه نخستین دیدار خانگی نیاز به آرامش بیشتری دارد و تمام علاقه مندان به نساجی به خصوص هواداران باید از هر اقدامی که آرامش تیم را بر هم می زند، پرهیز کنند.
صنیعی‌فر افزود: نساجی قائمشهر هواداران زیادی دارد و این افراد باید بدانند که برخی به دنبال بر هم زدن آرامش تیم هستند، نباید به حرف این و آن و یا اخبار انتشاری از سوی برخی سایت ها در فضای مجازی قرار گیرند و ما قطعا تمام برنامه های تیم را با آنها مطرح خواهیم کرد و تمام برنامه باشگاه و تیم را از روابط عمومی نساجی و یا خبرگزاری ها و رسانه های معتبر پیگیری کنند.

نساجی قائمشهر تنها نماینده مازنی ها در رقابت های لیگ برتر در دومین گام خود در لیگ نوزدهم ساعت ۲۰ روز جمعه میزبان پیکان تهران است.
نساجی بازی اول خود را برابر گل گهر سیرجان را در بازی خارج از خانه با تساوی یک بر یک به پایان برد.
تیم نساجی قائمشهر که قدیمی ترین باشگاه فوتبالی در مازندران محسوب می شود از سوی دو مالک بخش خصوصی اداره می شود که در سال گذشته موفق شدند تا این تیم را در نخستین سال حضورش در لیگ برتر پس از ۲۳ سال، با ۳۶ امتیاز در رده دهم نگهدارند و امسال با تغییر کادر فنی و به خدمت گرفتن ۸ بازیکن جدید چشم به بالای جدول رده چهارم و پنجم دوختند.
/۱۸۹۹/۶۹۸۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =