۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۶
کد خبرنگار: 1435
کد خبر: 83455794
۰ نفر

برچسب‌ها

کارمندان و مدیران نمونه  دشتی تجلیل شد

بوشهر- ایرنا- همزمان با گرامیداشت هفته دولت و روز خانواده از مدیران و کارمندان نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتی تجلیل شد.

فرماندار دشتی چهارشنبه شب در این آئین گفت: انتخاب و معرفی کارمندان و مدیران نمونه برای ایجاد انگیزه و ترویج خدمت رسانی صادقانه و بی منت به مردم است.

عبدالله نادری افزود: با توجه به اینکه در شرایط بسیار سخت اقتصادی و تحریم ظالمانه قرار داریم مسئولان باید تلاش‌های خود را برای خدمت رسانی و حل مشکلات مردم دوچندان کنند.

وی اظهار کرد: در شرایط  کنونی با وجود اینکه کشور با تهدید و فشارهای استکبار جهانی روبه‌رو است اما کشور در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد.

فرماندار دشتی افزود: امسال در هفته دولت  تعداد ۶۳ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان در سطح این شهرستان افتتاح و اجرایی شد که نسبت به سال گذشته بیش از هفت برابر رشد نشان 

می‌دهد.

فرماندار دشتی بر ضرورت تزریق روحیه امید و نشاط در جامعه به ویژه تقویت نهادهای مدنی جوانان برای ساختن آینده شهرستان و استان تاکید کرد.

نادری مهمترین وظیفه مسولان و کارکنان دولت را برگزاری انتخابات سالم و با نشاط و فراهم کردن  زمینه حضور هرچه بیشتر مردم پای صندوق‌های رای عنوان کرد.

وی تاکید کرد: حضور پر شور مردم پای صندوق های رای باعث نا امیدی دشمنان و تقویت نظام مردم سالاری دینی در کشور می‌شود.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

۷۲۰۶/۶۰۴۷/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =