۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۵
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83455746
۰ نفر

برچسب‌ها

شطرنج‌باز همدانی قهرمان مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

رشت - ایرنا - دومین دوره مسابقات شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور عصر چهارشنبه با قهرمانی شطرنجبازی از همدان در رشت پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در جریان این دوره از رقابت ها و در پایان دور هفتم و در بخش مسابقات استاندارد (فکری)، علی مجیدی شادمان از همدان با شش پیروزی و یک تساوی و مجموع شش و نیم امتیاز عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.

همچنین پارسا نامداری از استان فارس با کسب شش امتیاز در مکان دوم این مسابقات قرار گرفت و  امیرمحمد علیزاده از تهران نیز با کسب ۵/۵ امتیاز مقام سوم رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش استاندارد را به خود اختصاص داد.

در رقابت های تیمی نیز تیم شطرنج پسران گیلان با کسب بیست و نیم امتیاز مقام قهرمانی المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش استاندارد را تصاحب کرد، تیم البرز با کسب ۱۹ و نیم امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم همدان نیز با کسب ۱۹ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت.

در دومین دوره رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور که از شنبه گذشته آغاز شده ، ۱۲۰ شطرنجباز رده سنی نوجوانان در قالب ۳۰ تیم از استان های مختلف حضور دارند که در تالار شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگارامام رشت با هم به رقابت می پردازند.

شطرنجبازان شرکت کننده در دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در هفت دور به روش سوییسی و در بخش های استاندارد( فکری)، رپید ( مسابقات سریع) و بلیتس( مسابقات برق آسا) با هم رقابت می کنند.

دومین دوره رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور به مدت شش روز در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت ادامه می یابد که در نهایت تیم ها و شطرنجبازان برتر این دوره از رقابت ها معرفی می شوند.در اولین دوره رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش پسران که سال گذشته نیز به میزبانی رشت برگزار شده بود، تیم گیلان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده بود.

۷۲۸۵/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =