۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۴
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83455704
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزشکاران اصفهان و فارس، قهرمانان مسابقات اسکواش استعدادهای برتر

رشت - ایرنا - دومین دوره مسابقات اسکواش المپیاد استعدادهای برتر کشور با قهرمانی ورزشکاران اصفهان و فارس در رشت پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پایان این رقابت ها در رده سنی زیر ۱۳ سال، ارشام شعبان نژاد اسکواش باز گیلانی و محمد چنگانیان از اصفهان به دیدار نهایی راه یافتند که در نهایت چنگانیان با برتری برابر حریفش عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. ارشام شعبان نژاد از گیلان در مکان دوم این رده سنی قرار گرفت ، محمدصالح آقاخانی از استان مرکزی و کوشا مصلحی از تهران نیز به طور مشترک در رتبه سوم قرار گرفتند.

همچنین در رقابت های رده سنی زیر ۱۵ سال ، سهیل سلطانی از استان فارس عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد ، پوریا حسن زاده از تهران مقام نایب قهرمانی را کسب کرد ، ارشیا جاهدی از کیش و امیرحسین رضازاده از خوزستان نیز به طور مشترک مقام سوم را تصاحب کردند.

دومین دوره رقابت های اسکواش قهرمانی المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش پسران که از دوشنبه گذشته با حضور ۸۱ ورزشکار  این رشته از استان های مختلف کشور در رشت آغاز شده و ورزشکاران حاضر در این مسابقات در دو رده سنی زیر ۱۳ سال و زیر ۱۵ سال حضور دارند که در دو بخش مسابقات انفرادی و مسابقات تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

مسابقات اسکواش المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش پسران که در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت جریان دارد، عصر پنجشنبه با انجام مسابقات تیمی و معرفی تیم های برتر به کار خود پایان می دهد. در اولین دوره رقابت های اسکواش المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش پسران که سال گذشته در اصفهان برگزار شده بود، گیلان در بخش تیمی پس از تیم میزبان مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و در بخش انفرادی نیز دانیال حسین زاده ورزشکار این تیم موفق به کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی کشور شده بود.

۷۲۸۵/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =