۴۳ طرح شهرستان بروجن به بهره برداری رسید

شهرکرد- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ۴۳ طرح عمرانی ، خدماتی و کشاورزی در شهرستان بروجن روز چهارشنبه به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان بروجن گفت: برای بهره‌برداری از ۴۳ طرح شهرستان بروجن در هفته دولت امسال ۵۷۲ میلیارد ریال اعتبار ملی، استانی، سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و سایر ردیف‌ها هزینه شده است.

مسعود ملکی در آیین بهره برداری و کلنگ‌زنی ۵۴ طرح شهرستان بروجن به مناسبت هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از این تعداد ۴۳ طرح بهره‌برداری و ۱۱ طرح کلنگ‌زنی شد و با بهره‌برداری از این تعداد طرح در شهرستان بروجن زمینه اشتغال مستقیم ۱۸۲ نفر فراهم شد.

وی یادآور شد: همچنین  عملیات اجرایی ۱۱ طرح جدید در شهرستان بروجن آغاز شد که برای اجرای این طرح‌ها ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار منابع ملی و استانی برآورد و پیش‌بینی شده است.

وی گفت: برای طرح‌های کلنگ‌زنی شهرستان بروجن در هفته دولت سال‌جاری ۲۰ نفر اشتغالزایی پیش‌بینی شده است.

ملکی تاکید کرد: کاربری طرح‌های بهره‌برداری شده شهرستان بروجن در هفته دولت امسال در زمینه‌های فضای اداری، زیرساخت، بهداشت و درمان، کشاورزی، ورزشی و صنعتی هستند.

وی افزود: کاربری طرح‌های کلنگ‌زنی شهرستان بروجن در این هفته نیز در بخش‌های بهداشت و درمان، زیرساخت و گردشگری است.

به گزارش ایرنا، هفته دولت سال‌جاری ۳۶۳ طرح با ۴ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار و یکهزار و ۶۲۰ نفر استغالزایی مستفقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ‌زنی می‌شود.

دوم تا هشتم شهریورماه همامزن با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر به نام "هفته دولت" نامگذاری شده است.

بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

۷۳۶۲/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =