۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۴
کد خبرنگار: 1580
کد خبر: 83455590
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزیدگان مسابقات آزمایشگاهی و کد نویسی کشور معرفی شدند

قزوین - ایرنا - برگزیدگان هفدهمین مسابقات آزمایشگاهی و نخستین رقابت‌های کدنویسی دانش آموزان کشور روز چهارشنبه با حضور علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش معرفی و از آنها تجلیل شد.

در بخش حضوری این مسابقات که به میزبانی قزوین برگزار شد دانش آموزان محمدپوریا کشاورز و محمد رضا احمدی رتبه اول، محمد جواد و محمد مهدی نوروزی از البرز  رتبه دوم و امین وزیری پور و حامد جعفری از شهرستان‌های تهران رتبه سوم را به خود اختصاص دادند .

در رتبه های بعدی شرکت کنندگان پایه یازدهم این رقابت ها نیز سیامک ساعدی و یاسان شعبان پور از کردستان چهارم شدند و زینب غلامعلی زاده و بهناز دیبا واجارگاه هم از استان گیلان رتبه پنجم را به خود اختصاص دادند.

در پایه دهم نیز مقام اول به مهرشاد خورشیدی و امیر حسین زیدی از تهران رسید و عبدالعلی نیک کردار و کوروش آزادی از فارس رتبه دوم، امیرمحمد جمشیدی و محمدمهدی صادقی از اصفهان رتبه سوم، تهمینه خوبان و زهرا میرزایی از قزوین رتبه چهارم و مصطفی صفیان و حسین مقیمی از چهارمحال و بختیاری رتبه پنجم را به دست آوردند.

در بخش دبیران نیز مقام‌های اول تا سوم به ترتیب به معصومه مجملی زنانی از اصفهان، ناصر سلیمانی از آذربایجان شرقی و سهیلا رمضانی از قزوین رسید.

در مسابقات کد نویسی نیز در بخش حضوری ویندوز میلاد زحمتی و امین دهقانی از آذربایجان شرقی اول شدند و دانش آموزان فرشاد صادقی و محمدعلی کدخدا زاده از شهرستان‌های تهران رتبه دوم، علی مالمیر و رضا عبدالملکی از همدان رتبه سوم، سید علیرضا کریم زاده و سید آرمین حسینی نژاد از سمنان رتبه چهارم و محمدحسین یاوری و محمد اناری از اصفهان رتبه پنجم را به دست آوردند.

در بخش سخت افزار نیز مهرنوش جمالی زاده و غزل طاهری از کرمان در جایگاه اول قرار گرفتند و عنوان برگزیده دوم به مبینا فدایی از تهران رسید.

همچنین دانش آموزان مبینا دانشمند، فاطمه دشتی و هلیا اصغری از شهرستان‌های تهران رتبه سوم، محمد باقرپالاهنگ از هرمزگان رتبه چهارم و محمدحسین و محمدجواد عبداللهی از البرز رتبه پنجم را کسب کردند.

دانش آموزان سید حسین هاشمی از خراسان رضوی، علیرضا عباس زاده از آذربایجان غربی، فریما آخوندی و امیررضا افضلی از آذربایجان شرقی مقام اول را در مسابقات کدنویسی اندروید به دست آوردند.

رتبه دوم این بخش نیز به سید پارسا هاشمی نسب از فارس، آوا کرمی از البرز، محمد طلوعی مهر از آذربایجان شرقی، سید علیرضا میررکنی از سمنان و علی ابراهیمی از فارس رسید.

سید مارتیا فرود از اصفهان، محدثه مهدوی از تهران، یاسین سرحدی زاده از کرمان و  مهرسا سادات رشیدیان از تهران رتبه سوم این بخش را کسب کردند.

در مسابقات کدنویسی همچنین از دبیران برگزیده شامل فرید رحمانی از کردستان به عنوان رتبه اول، علیرضا سپهری نیا از مرکزی به عنوان رتبه دوم و ستار هاشمی خسروشاهی از آذربایجان شرقی به عنوان رتبه سوم تجلیل شد.

در هفدهمین مسابقات آزمایشگاهی و نخستین مسابقات کدنویسی کشور همچنین از دانش آموزان برگزیده مسابقات زیست فناوری و سلول‌های بنیادی کشور نیز تقدیر شد.

بخش حضوری مسابقات آزمایشگاهی کشور با حضور ۱۲۸ نفر و مسابقات کدنویسی با حضور ۹۸ نفر به مدت دو روز در قزوین برگزار شد.

۷۳۸۸*۶۱۰۱