کلهر: تیم‌های پایه اولویت انصاری فرد در پرسپولیس باشد

تهران- ایرنا- رییس اسبق آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: اگر انصاری فرد می‌خواهد در پرسپولیس موفق باشد باید به تیم های پایه توجه ویژه ای داشته باشد.

محمود کلهر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص انتخاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل پرسپولیس گفت: او در دوره گذشته مدیریت خود در باشگاه اقدامات بسیار بزرگی انجام داد و توانست برای نخستین بار در باشگاه یک آکادمی حرفه ای تاسیس کند تا سال ها باشگاه از آن تغذیه کند.

وی افزود: انصاری فرد در کنار فوتبالی بودن چهره تحصیلکرده ای است و بی تردید به پرسپولیس کمک زیادی خواهد کرد. امیدوارم او در دوره جدید مدیریت خود هم توجه ویژه ای به تیم های پایه داشته باشد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از نزدیک با انصاری فرد در پرسپولیس کار کردم و با وجود همه مشکلات در آن زمان کار های بزرگی صورت گرفت و من امید زیادی دارم تا بازهم شاهد تکرار موفقیت های تیم باشیم.

وی در خصوص بزرگترین چالش انصاری فرد تصریح کرد: پرسپولیس باید تولید کننده بازیکن باشد و این بزرگترین چالش انصاری فرد در طول دوران مدیریت است. اگر پرسپولیس در تیم های پایه خود موفق عمل کند قطعا قهرمانی های زیادی بدست خواهد آمد.

کلهر اظهار داشت: پرسپولیس در حال حاضر هیات مدیره، مدیرعامل، کادرفنی و بازیکنان بسیار خوبی دارد و این ترکیب قدرتمند می تواند باز هم تیم را به مقام قهرمانی لیگ برساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =