تجهیزات سری ایران بلای دشمن می شود

تهران- ایرنا-جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه تشکیلاتی داریم که در دوردست می‌تواند دشمن را از کرده خود پشیمان کند، گفت: تجهیزات دفاعی سرّی ایران بلای جان دشمن می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ محمدحسین دادرس امروز- چهارشنبه- در مراسم اختتامیه هفدهمین دوره رزم مقدماتی مشترک دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش که در پادگان جوادالائمه (ع) نزاجا برگزار شد، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز از نظر نظامی و آمادگی رزمی آماده انجام مأموریت‌های مختلف است.

امیر سرتیپ دادرس بیان کرد: از نگاه قرآن، کور و بینا یکسان نیستند، ما در صورتی دارای بصیرت هستیم که بتوانیم در دنیای امروز قواعد الهی را به درستی پیاده کرده و فهم صحیح از اتفاقات پیرامونی داشته باشیم که لازمه آن شناخت سیاسی، اجتماعی و شناخت حق است.

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: زمانی بود که شناخت حق و باطل  آسان بود و دشمن در هیبت حقیقی یک دشمن ظاهر می‌شد، اما امروز دشمنان ما در پشت الفاظ زیبا و شعار و بیان زیبا پنهان شده‌اند و محیطی غبارآلود را به‌وجود آورده‌اند و گاهی حق و باطل در هم آمیخته می‌شود، بنابراین لازم است که در حوزه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و اعتقادی، بصیرت داشته باشیم.

وی افزود: امروز بسیاری از تجهیزات کارآمد دفاعی ما در حوزه‌های مختلف زمینی، هوایی، دریایی و پدافندی به جهت رعایت ملاحظات امنیتی، آشکار نیست و هر زمان که لازم شود، این تجهیزاتِ کارآمد، آشکار شده و ضربه نهایی را بر پیکره دشمن وارد می‌کند.

امیر سرتیپ دادرس با اشاره به تست عملیاتی تجهیزات و نیروی انسانی گفت: ما به صورت هفتگی این کار را جهت رسیدن به آمادگی صددر صد انجام می‌دهیم و تشکیلاتی داریم که در دور دست می‌تواند دشمن را در زمان نیاز از کرده خود پشیمان کند.

جانشین فرمانده کل ارتش با تأکید بر اینکه امروز به مرتبه‌ای رسیده‌ایم که در برابر دشمن قدرت بازدارندگی کامل داریم، تصریح کرد: دشمنی که افتخار او انهدام هواپیمای مسافربری و تحریم دارو و پیمان‌شکنی است و اگر چیزی را امضا می‌کند، خودش زیر عهدش می‌زند، منطق زور را بهتر می‌فهمد، به همین خاطر است که در حوزه‌هایی که در حال ارتقاء قدرت هستیم، دشمن تمام  تلاش خود را به کار بسته تا این مسیر پیشرفت را متوقف کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =