«نیمار» برای برآورده شدن آرزوی بازگشت به نیوکمپ «راهب» می‌شود

تهران- ایرنا- اگرچه همچنان ادامه حضور «نیمار» در پاری‌سن‌ژرمن یا بازگشت وی به نیوکمپ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما براساس تایید گروه سازنده سریال محبوب اسپانیایی «خانه اسکناس»، مرد برزیلی در نقش راهب در این سریال ایفای نقش خواهد کرد.

امروز ۲۸ آگوست ۲۰۱۹ میلادی است و مهاجم جنجالی سلسائو از آغاز فصل جدید لوشامپیونه نه برای پی‌اس‌جی به میدان رفته و نه مذاکرات انتقال وی به بارسا یا رئال در مراحل پیشرفته‌ای قرار دارد؛ با این وجود فوق ستاره برزیلی در سریال محبوب «Money Heist» نقشی برای خود دست و پا کرده است.

براساس اعلام عوامل سازنده این سریال، نیمار در اپیزودهای فصل سوم سریال مذکور در نقش راهب حضور خواهد داشت؛ نیمار نوامبر سال گذشته در فضای مجازی تصویری رمزآلود از خود با روپوشی قرمز و ماسکی با چهره «سالوادور دالی» نقاش اسپانیایی منتشر کرد.

بر این اساس، وی در قسمت ششم و هشتم تازه‌ترین فصل این سریال حضور خواهد داشت؛ این در حالی است که در تیزرهای تبلیغاتی که در ماه جولای پخش شد، هیچ نشانی از نیمار وجود نداشت چرا که عوامل سریال در انتظار روشن شدن تکلیف پرونده تعرض جنسی وی بودند.

به محض مختومه اعلام شدن پرونده مذکور به دلیل فقدان ادله مورد نیاز، شرکت نت‌فلیکس تصویر نیمار را به فصول مذکور اضافه کرد.

این سریال اسپانیایی که داستان نقشه‌های بلندپروازانه یک گروه تبهکار را روایت می‌کند، در سومین فصل خود رکورد بینندگان تلویزیونی را شکست و در هفت روز نخست پخش بیش از ۳۴ میلیون مخاطب را از سرتاسر جهان به خود جذب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha