۱۲ پروژه عمران شهری در شهر ابرکوه در دست اجراست

یزد - ایرنا - شهردار ابرکوه گفت: ۱۲ پروژه بزرگ درحوزه عمران شهری در این شهر در دست اجراست که تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها سیمای ابرکوه را متحول می کند.

سیدعلیرضا رسولی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بخشی از این طرح‌ها، شامل ساخت میدان ورودی شهر از سمت یزد، تکمیل بلوار گنبدعالی و ورودی شهر از سمت بخش بهمن، میدان سرو، تکمیل پارک حاشیه ای و آسفالت معابرو بهسازی مسیرهای گردشگری است.

وی تصریح کرد: از بودجه ۱۲۷ میلیارد ریالی امسال شهرداری ابرکوه، ۵۶ درصد آن صرف فعالیت‌های عمرانی می شود که علاوه بر آن از تخصیص اعتبارات عمرانی دولتی نیز در پروژه‌های در دست اجرا استفاده خواهد شد.

شهردار ابرکوه با بیان افزایش سه برابری جذب اعتبارات شهرداری ابرکوه خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۳۱ میلیارد و ۸۷۳ میلیون ریال برای طرح‌های عمرانی این شهر اختصاص داده شد.

رسولی گفت: با پیگیری‌های انجام شده، این میزان بودجه که از محل اعتبارات تملک دارایی وسرمایه ای اختصاص یافته بود، صرف طرح‌های عمرانی و زیباسازی شهر ابرکوه شده است.

شهر ابرکوه با ۲۸ هزار نفر جمعیت، مرکز این شهرستان ۵۵ هزارنفری است که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد و یکی از ۱۴ شهرنمونه گردشگری کشور است.

۷۵۴۰/ ۶۰۱۴/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =