پرونده مدیر توزیع برق دزفول در دادسرای اهواز در حال رسیدگی است

دزفول - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب دزفول درخصوص دستگیری مدیر توزیع برق این شهرستان گفت: پرونده این مدیر در دادسرای اهواز در حال بررسی و رسیدگی است.

منصور محمدی خباز روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بدون اشاره به تخلف این مدیر افزود: پرونده مدیر توزیع برق دزفول همراه با چند نفر دیگر از کارکنان شرکت توزیع برق خوزستان در اختیار دادسرای اهواز است.

وی با تقدیر از تلاش های فرماندهی انتظامی دزفول در ارتقای سطح امنیتی این شهرستان گفت: در حال حاضر با توجه به اقدامات انجام شده و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی امنیت پایدار در سطح شهرستان دزفول برقرار است.

وی با اشاره به ایجاد گشت های شبانه روزی و همچنین دستگیری مجرمان افزود: مردم به نیروهای انتظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای بسیج اعتماد داشته باشند و مطمئن باشند با متخلفان و مجرمان برخورد جدی می شود.

بیش از ۴۵ کیلوگرم هروئین در دزفول کشف شد

دادستان عمومی و انقلاب دزفول در تشریح دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان گفت: ۴۵ کیلو و ۵۵۰ گرم هروئین و ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه از یک باند سوداگر مرگ کشف و سه نفر در این زمینه دستگیر شدند.

وی افزود: سه روز پیش نیز عملیات دستگیری یک سوداگر مرگ در مناطق حاشیه ای شهر دزفول با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) انجام شد.

محمدی خباز ادامه داد: این قاچاقچی مواد مخدر پس از درگیری مسلحانه با نیروهای انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) دزفول از ناحیه کمر تیر خورد و دستگیر شد.

وی با اشاره به کشف ۲ کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه در این عملیات گفت: با قاطعیت با سارقان و سوداگران مرگ برخورد می شود.

کاهش محسوس آمار سرقت ها در دزفول

دادستان عمومی و انقلاب دزفول درخصوص وضعیت سرقت ها در این شهرستان گفت: آمار سرقت ها در این شهرستان کاهش محسوسی داشته که نشان از تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عچ) است.

محمدی خباز افزود: سارقان منزل و موتورسیکلت و کیف قاپان زیادی در ماه های اخیر توسط ماموران انتظامی دستگیر شده اند.

وی درخصوص برخورد با هنجارشکنان ساحل رودخانه دز گفت: برای برخورد با این هنجارشکنان برنامه ریزی شده است به طوریکه در ماه های اخیر با همکاری بسیج و نیروی انتظامی، مشروبات الکلی زیادی از گردشگران کشف و تعداد زیادی در این زمینه دستگیر و راهی زندان شده اند.

بیش از ۸۰ درصد سارقان دزفول غیربومی هستند

دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: بیش از ۸۰ درصد سارقان دزفول غیربومی و از شهرها و استان های دیگر هستند ولی باید بدانند عرصه برای آنها تنگ شده و به طور قطع در دزفول در دام می افتند.

وی افزود: به تازگی ۲ کیف قاپ و موبایل قاب حرفه ای در یکی از مناطق دزفول دستگیر شدند که به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
محمدی خباز با تقدیر از همکاری و پشتیبانی امام جمعه شهر دزفول گفت: تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای مقاومت بسیج در ارتقای سطح امنیتی شهرستان دزفول جای تقدیر دارد.

۳۰۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =