۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۴
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83455256
۰ نفر

برچسب‌ها

«سانچز» دوباره هم‌تیمی «لوکاکو» شد

تهران- ایرنا- بدنبال توافق باشگاه منچستریونایتد با باشگاه اینترمیلان به منظور انتقال قرضی «الکسیس سانچز»، مهاجم شیلیایی در آستانه هم تیمی شدن مجدد با «روملو لوکاکو» قرار گرفت.

سانچز در هیچکدام از سه دیدار افتتاحیه یونایتد در لیگ برتر جزیره حضور نداشته و در هفته‌های اخیر رسانه‌ها گزارش‌های زیادی از انتقال احتمالی وی به ایتالیا منتشر کردند.  این در حالی است که مذاکرات انتقال چندین بار به بن‌بست خورد و در نهایت ساعات پایانی شب گذشته خبر موافقت باشگاه‌های انگلیسی و ایتالیایی منتشر شد.

منابع متعدد مدعی شده‌اند که یونایتد با قراردادی قرضی به مدت ۱۰ ماه بدون بند خرید دائمی سانچز را راهی ایتالیا کرده و بدین ترتیب شیاطین سرخ همچنان کنترل مهاجم ۳۰ ساله خود را که هنوز سه سال دیگر از قراردادش با یونایتد باقی مانده در دست خواهد داشت.

این بدان معنا است که سانچز تابستان سال آینده به اولدترافورد باز خواهد گشت؛ در واقع سرخ‌ها امیدوارند تا دوری موقت وی از یونایتد باعث احیا شدن بازیکن مستعدی شود که پردرآمدترین بازیکن فوتبال انگلیس لقب دارد.

براساس گزارش گاردین، اینتر تنها ۵ میلیون یورو از دستمزد ۱۲ میلیون یورویی سانچز را پرداخت خواهد کرد و این بدان معنا است که ۷ میلیون یورو باقی مانده باز هم به گردن یونایتد خواهد بود.

نکته تعجب آور این است که یونایتد هفته ای ۱۴۶ هزار پوند برای جدایی سانچز پرداخت می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =