انقلاب اسلامی مفسدان را کنار می زند

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: انقلاب اسلامی مفسدان را کنار می زند و برای حفظ انقلاب تا پای جان تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در گرامیداشت هفته دولت درحوزه کمالیه خرم آباد اظهار داشت: باید به دنبال رضایتمندی خدا و مردم باشیم و فلسفه وجودی ما خدمت به مردم می باشد.
وی افزود: پیامبران الهی همواره در انجام رسالت خود ویژگی های خدمت خالصانه و ساده زیستی را مدنظر داشته اند.
امام جمعه خرم آباد بیان کرد: مردم از مسئولان می خواهند که به فکر نظام بوده و اهل تکلف و زحمت نباشند.
آیت الله میرعمادی مهم ترین ویژگی شهیدان رجایی و باهنر را وارستگی و دلبستگی اضافه کرد و ادامه داد: مدیران باید این ویژگی ها را الگو قرار داده و از فساد دوری کنند.
وی یادآور شد: انسان باید وارسته باشد و نباید خودش را به پول، شهوت و گناه آلوده کند همچنین مسئولان و مردم باید سرکشی به نیازمندان را در دستور کار قرار دهند.
آیت الله میرعمادی افزود: باید دلبستگی به خدا و ولایت را بیشتر کنیم، شهیدان رجایی و باهنر افتخار می کردند که مقلد امام(ره) بودند.
وی گفت: همه چیز را زیرپای می گذاریم تا رای بیاوریم و یا پستی را دریافت کنیم، اگر اخلاص داشته باشیم خداوند محبوبیت‌مان را در دل دیگران بیشتر می کند.
وی ادامه داد: نظام اسلامی ثمره خون شهدا است و پاک ترین انسان ها در این راه رفته اند و حفظ انقلاب به دلیل فداکاری ها و ایثارگری ها بوده است.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در برابر مفسدان باید مقابله کرد و انقلاب انها را کنار می زند، انقلاب به آسانی به دست نیامده و برای حفظ آن تا پای جان تلاش خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: هفته ها و نامگذاری ها فرصتی برای معرفی الگوهای انقلاب است.
۳۲۱۰/۷۲۷۳

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha