۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83455233
۰ نفر

برچسب‌ها

حاتمی پرسپولیس را محکوم کرد

تهران- ایرنا- براساس اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت مطالبات مهاجم سابق خود شد.

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه‌های مورد شکایت اعلام کرد.

با توجه به شکایت «فرزاد حاتمی» از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن توسط خواهان در ستون خواسته، کمیته با تکلیفی مواجه نیست.

در پرونده شکایت «مهرداد کریمیان» از باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۵۸ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۳ میلیون و ۱۶۴ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت باشگاه بادران تهران از «مهرداد رضایی»، کمیته تعیین وضعیت پس از بررسی پرونده اعلام کرد: مهرداد رضایی محکوم به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

با توجه به شکایت «حمیدرضا عبدالهی» از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۰ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =