۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۶
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 83455044
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب ۲ پیروزی ملایی در رقابت‌های جهانی جودو

تهران- ایرنا- ملی‌پوش ایرانی دسته منهای ۸۱ کیلوگرم در رقابت‌های جودو قهرمانی جهان توانست در برابر حریفان خود ۲ پیروزی کسب کند.

«سعید ملایی» نماینده ایران در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم این پیکارها امروز (چهارشنبه)  در روز سوم رقابت‌های قهرمانی جهان به روی تاتامی رفت. او بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل «موتی اشرف» نماینده مراکش و نفر سوم آفریقا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفت و توانست مقابل این حریف به برتری دست یابد

نماینده جودو کشورمان، در دومین مبارزه، «کارلوس توز» از پرتغال با رنکینگ ۱۴۱ را پیش رو داشت که موفق شد با نمایشی عالی روی تاتامی این حریف را ایپون (ضربه فنی) کند.

ملایی در این مرحله در دیداری حساس باید به مصاف «خاسان خالمورزایف» نفر دهم رنکینگ جهان و دارنده مدال‌های طلای المپیک ۲۰۱۶ و برنز جهان ۲۰۱۷ از روسیه برود. ملایی و این حریف روس تاکنون ۲ مرتبه به مصاف هم رفته‌اند که یک مرتبه خالمورزایف در المپیک ریو موفق به شکست ملایی شد و یک مرتبه نیز ملایی در گرنداسلم پاریس این حریف را شکست داد.

رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ با حضور ۸۶۰ شرکت کننده از ۱۴۹ کشور جهان در حال پیگیری است که ۵۱۹ جودوکار در بخش مردان و ۳۴۱ جودوکار در گروه بانوان به مصاف رقبای خود می روند. این رقابت ها به میزبانی توکیو پایتخت ژاپن در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =