استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی کرمانشاه در مساجد مشکلات مردم را بررسی کردند

کرمانشاه- ایرنا- استاندار، معاونین سیاسی، امنیتی و هماهنگی امور اقتصادی استانداری، فرماندار کرمانشاه و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور در مساجد سطح شهر کرمانشاه مسائل و مشکلات مردم را از نزدیک بررسی کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در راستای اجرای «طرح صد مسجد صد مدیر» با حضور در مسجد حضرت ابوالفضل العباس (ع) چقاگلان پاسخگوی درخواست های مردمی این منطقه بود.
مردم در این دیدار به صورت رو در رو مشکلات و مطالبات خود را با استاندار کرمانشاه در میان گذاشتند.

بازوند در این دیدار مردمی در زمینه نحوه حل مشکلات مردم محله و توجه جدی همه مدیران به پاسخگویی به مشکلات مردم بعنوان یک اصل مهم در خدمتگزاری، سخنانی ایراد کرد و سپس در فضای صمیمانه به درخواست ها و سئوالات اهالی محل حاضر در مسجد پاسخ و دستورات لازم را صادر کرد.
سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان، رنجبر فرماندار کرمانشاه و جمعی از مدیران استانداری و مدیران ادارات کل شهرستان کرمانشاه نیز استاندار کرمانشاه را همراهی می کردند.

حضور الهی تبار معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه در مسجد امام شافعی 

محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه هم با حضور در مساجد اشجاری، اعتمادی محله سعدی و امام شافعی کرمانشاه، مشکلات جمعی از شهروندان را مورد بررسی قرار داد.
همچنین هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار نیز با مردم جعفر آباد در مسجد امام‌ جعفرصادق (ع) دیدار کرد و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.


دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با مردم

در این دیدار نوری معاون  اداره کار و تعاون، علیئی معاون بازرسی، ارم آبادی نماینده کمیته امداد و عبدالمحمدی معاون بانک ملی استان حاتمی را همراهی می کردند.

همچنین رئیس، معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در مسجد قمر بنی هاشم واقع در منطقه شاطرآباد با مردم دیدار و مشکلات اهالی منطقه را پیگیری کردند.
نوربخش حاتمی طی سخنانی گفت: بر حسب دستور استاندار امروز از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برای پیگیری مشکلات مردم در این مکان مقدس گرد هم آمده ایم و بر خود وظیفه می دانیم مشکلات مردم را به جد پیگیری نماییم.

وی افزود: حضور مسئولین در شرایط کنونی در بین مردم و پیگیری مشکلات مردم با تاسی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) است و ما نیز وظیفه خود می دانیم در این راستا مشکلات مردم را پیگیری نمائیم.
مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمانشاه نیز اعلام کرد: به دستور استاندار کرمانشاه، مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته دولت عصر امروز (سه شنبه) به صورت مستقیم مسائل و مشکلات مردم را مورد رسیدگی قرار دادند.
مدیرکل و کارکنان دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، علی شمشیری دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، فریبرز نجفی مهر مدیرکل و کارکنان دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری، مهناز فتاحی مدیرکل کانون پرورش فکری استان، ایمانی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری، غلامرضا مرتضوی مدیرکل پدافند غیرعامل، حجت الاسلام والمسلمین صالحی مشاور استاندار در امور روحانیت، معارف فلاحی مشاور استاندار در امور ایثارگران و معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های استان کرمانشاه دیگر مدیران استان بودند که عصر روز گذشته از ۱۸ و ۳۰ دقیقه تا نماز مغزب و عشاء بدون واسطه با مردم مناطق مختلف کرمانشاه دیدار کردند و مطالبات آنها را مورد بررسی قرار دادند.

اصغر عظیمی مهر در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس برنامه ریزی صورت گرفته این طرح در قالب «همایش عظیم صدمسجد، صدمدیر» اجرا شد.
وی اظهار داشت: یکصد تن از مدیران استان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز تا اذان مغرب در صد مسجد سطح شهر کرمانشاه پاسخگوی مطالبات مردم بودند.


فرماندار کرمانشاه در دیدار با مردم 

شهر کرمانشاه حدود یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جا داده است.
پنج هزار و ۴۲۹ پروژه عمرانی، آموزشی، خدماتی، کشاورزی و تولیدی در هفته دولت امسال با ۹۶۵ میلیارد تومان اعتبار در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد.

۳۰۳۳/۸۰۶۶