دستگاه‌های برتر استان در هفته دولت معرفی می‌شوند

بجنورد - ایرنا - با بررسی عملکرد مجموعه‌های اداری خراسان شمالی در هفته دولت، دستگاه‌های برتر در پرداختن به برنامه‌های این مناسبت معرفی می‌شوند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی با بیان این مطلب گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، حضور در طرح میز خدمت در مصلاهای نماز جمعه، برگزاری نشست خبری و بیان خدمات دولت در رسانه ها، تهیه بسته های تبلیغی از جمله پوستر، اینفوگرافی، نماهنگ و محتواهای مطبوعاتی و فضاسازی محیطی برای هفته دولت از جمله انتظارات ستاد بزرگداشت هفته دولت از دستگاههای خراسان شمالی است.

علی قلیزاده، هفته دولت را متعلق به همه مردم و مسئولان دانست و گفت: اجرای برنامه های خلاقانه که نشان دهنده مشارکت مردم و مسئولان بوده و بتوان آنرا به عنوان الگو در طول سال تکرار کرد از دیگر انتظارات از مجموعه های اداری است تا مسئولان بدانند مردم در عین نیاز به خدمات بخش دولتی، خواستار خدمات آنها به شیوه های جدید و خلاقانه هستند.
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در خراسان شمالی از همه مسئولان خواست با برگزاری گردهمایی به مناسبت این هفته، توجه به نیروهای انسانی و شنیدن انتقادات و پیشنهادهای کارکنان خود را در دستور کار قرار دهند.
وی حضور در برنامه های رادیویی و تلویزیونی و نشست های خبری را بهترین فرصت برای اطلاع رسانی از خدمات دولت به مردم دانست و از مدیران روابط عمومی دستگاه ها خواست با هماهنگی مدیران خود، حضورشان در عرصه های رسانه ای را با هدف ارائه بهتر خدمات به مردم بهبود بخشند.

۵۱۳۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =