دشمنان برای تخریب چهره معنوی قم تلاش می‌کنند

قم ـ ایرنا ـ نماینده طلاب و فضلای استان قم در مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه گفت: امروز دشمنان برای تخریب چهره مذهبی و معنوی قم در ابعاد گوناگون تلاش می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علیرضا تکیه‌ای سه‌شنبه‌شب در جمع طلاب و فضلای قمی حوزه علمیه قم افزود: امروز شهر مقدس قم باید در ترویج سبک زندگی اسلامی، الگو و پیشرو باشد و در این جهت، گام‌های مثبت و مؤثری برداشته شود و با اقدام‌های فرهنگی اثرگذار بتوان توطئه‌های دشمان را خنثی کرد.

وی از تشکیل شبکه ارتباطی میان طلاب و روحانیان استان قم برای بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها و طلاب مستعد خبر داد و گفت: مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه، حلقه وصل صف و ستاد بوده و ضمن ابلاغ برنامه‌ها و سیاست‌ها، در تبیین دغدغه‌ها و نیازمندی‌های طلاب بسیار مؤثر هستند.

وی با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: قم باید برای توسعه و ترویج فرهنگ دینی در جامعه در خط مقدم بوده و طلاب و روحانیان برای تحقق اهداف این بیانیه تلاش و مجاهدت بسیاری داشته باشند.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای قمی حوزه علمیه قم با سخنرانی آیت‌الله مصباح یزدی رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و با حضور جمعی از مسئولان حوزوی و طلاب و روحانیان در حسینیه امام خمینی(ره) دفتر رهبر معظم انقلاب در قم برگزار شد.

۸۱۴۶ / ۱۱۷۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =