۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۱
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83454607
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف بیش از ۲۳ کیلوگرم شیشه در جاسک

بندرعباس- ایرنا- بیش از ۲۳ کیلوگرم ماده مخدر شیشه با تلاش ماموران انتظامی شهرستان جاسک در شرق استان هرمزگان کشف شد.

شیشه از جمله مواد مخدر صنعتی خطرناک است که بروز توهم و اختلالات شناختی و در نتیجه احتمال انجام رفتارهای پرخطر از عوارض مصرف آن است.

عوارض مواد مخدر صنعتی در مقایسه با مواد مخدر سنتی، بیشتر در دراز مدت نمایان می شود و به همین دلیل خانواده ها و اطرافیان در ابتدا به ندرت می توانند اعتیاد عزیزان شان به مواد مخدر صنعتی مثل شیشه را تشخیص دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان جاسک عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مامورران انتظامی مستقر در ایست بازرسی لیردف حین کنترل خودروهای عبوری محور "چابهار - جاسک "به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ عباس قاسمی افزود: پس از اخذ مدارک خودرو توسط ماموران و به هنگام بررسی آن ، راننده خودرو ناگهان اقدام به فرار کرد که با هوشیاری ماموران و پس از تعقیب و گریز ، راننده و سرنشینان پس از طی مسافت ۱۰ کیلومتری خودرو را رها و متواری شدند که در یک اقدام ضربتی دو متهم شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان داشت: در بازرسی دقیق از خودرو مقدار ۲۳ کیلو و ۴۰۰ گرم ماده مخدر شیشه که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جاسک گفت: مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر و سوداگران مرگ در اولویت کار پلیس قرار دارد و نیروی انتظامی با تمام توان با آنان مقابله خواهد کرد.

شهرستان جاسک در ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =