۹۰ پروژه باحضور معاون استاندار یزد در ابرکوه بهره برداری شد

یزد - ایرنا - همزمان با بزرگداشت هفته دولت عصر سه شنبه با حضور معاون توسعه و منابع استانداری یزد و جمعی از مسئولان، ۹۰ پروژه عمرانی در شهرستان ابرکوه بهره برداری شد.

فرماندار ابرکوه در حاشیه افتتاح پروژه‌های هفته دولت در ابرکوه به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح‌ها در حوزه‌های کشاورزی، دامداری ، ساماندهی بافت روستاها، ورزشی، گردشگری ، برق رسانی و گازرسانی اجرا شده است.

محمد کاظمی نسب اظهار داشت: برای اجرای این پروژه‌ها ۳۷۰ میلیارد ریال از بودجه دولتی و مشارکت بخش خصوصی و تسهیلات سرمایه گذاری و هزینه شده است .

وی ادامه داد: اجرای این پروژه‌ها علاوه بر اینکه در رشد و توسعه شهرستان نقش بسزایی داشته، زمینه اشتغال ۶۸ نفر به صورت مستقیم در شهرستان ابرکوه را فراهم کرده است .

افتتاح خانه بومگردی، افتتاح جاده بین روستایی ده عرب به صادق آباد، بهره برداری زمین چمن مصنوعی روستای حسین آباد در وسعت هزار  و ۱۰۰متر مربع ، افتتاح ایستگاه هواشناسی روستای اسفندآباد، افتتاح بلوار شهدا بطرف آثار تاریخی گنبد عالی برخی از طرح‌های مورد بهره‌برداری با حضور معاون استاندار یزد بود.

معاون استاندار یزد همچنین در سفر به ابرکوه با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه از ایثار و فداکاری شهدا تجلیل کرد.

وی همچنین با حضور در منزل مادر شهیدان عبدالرحمن، حسین و محمد آدمی از ایثار خانواده‌های این شهیدان والامقام تجلیل کرد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۰/ ۶۰۱۴/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =