سرمربی تیم فوتبال قشقایی: گرمای هوا بر بازی تیم‌ها اثر منفی گذاشت

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز اعلام کرد: برگزاری بازی در ساعتی که اوج گرماست روی بازیکنان ما و حتی تیم حریف تاثیر منفی داشت.

رضا عنایتی عصر سه شنبه پس از شکست تیمش با نتیجه ۲ بر یک مقابل مس رفسنجان در سالن کنفرانس ورزشگاه حافظیه شیراز در گفت وگو با خبرنگاران بیان داشت: چرا باید نور ورزشگاه مشکل داشته باشد که نتوان بازی را در ساعت مناسب تری برگزار کرد؟

وی اضافه کرد: دراین گرما بدن بازیکنان جواب نمی دهد و امیدوارم فکر اساسی برای نور این ورزشگاه کرد اگرچه می توانستند پیش از شروع بازی ها این کار را انجام دهند.

عنایتی از اینکه محل کنفرانس خبری در ورزشگاه حافظیه تجهیز شده از دست اندرکاران تشکر کرد.

کاپیتان سابق تیم استقلال تهران گفت: برای بازی با مس رفسنجان چند بازیکن مصدوم داشتیم و تیم مس هم خوب بازی کرد و به آنها تبریک می گویم.

عنایتی با اشاره به اینکه در فاز دفاع تیمی مشکل داریم نه خط دفاع، اظهارداشت: زمانی که یک بر یک مساوی بودیم می توانستیم به گل برتری برسیم که خیلی بدشانس بودیم و بر روی یک اتفاق فوتبالی هم گل دوم خوردیم و ۲ تعویض اجباری هم دست ما را بست تا نتوانیم تیم را در زمان لازم تقویت کنیم.

وی گفت: مصدومان ما به جمع تیم اضافه شوند قطعا شرایط بهتری در ادامه بازی ها خواهیم داشت.

سرمربی تیم قشقایی از وعده هایی  که قرار بوده به تیم کمک مالی شود، هم گلایه کرد و افزود: از نظر مالی دچار مشکل هستیم و اگر نمی خواستند کمک کنند چرا وعده دادند؟ 

عنایتی  همچنین از هواداران تیمش عذرخواهی کرد و گفت: باید به بازیکنان تیمشان فرصت دهند چرا که روزهای خوبی در راه است.

تیم قشقایی شیراز در هفته سوم مسابقات فوتبال دسته یک باشگاه های کشور عصر سه شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز با نتیجه ۲بر یک مغلوب تیم مس رفسنجان شد.

در مسابقات فوتبال دسته یک باشگاه های کشور ( جام آزادگان ) ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم‌های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۸ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

تیم‌های نیروی زمینی تهران و علم وادب تبریز هم اینک بدون امتیاز در انتهای جدول  قرار دارند.

۹۶۰۰ /۱۸۷۶

اخبار مرتبط