۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۹
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83454566
۰ نفر

برچسب‌ها

تجلیل از چهره‎های ماندگار اقدامی ارزشمند است

خرم‌آباد - ایرنا- رئیس کل دادگستری لرستان گفت: تجلیل از چهره‎های ماندگار اقدامی ارزشمند است و این افراد باید به جوانان معرفی شوند.

به گزارش ایرنا، جعفر بدری روز سه شنبه در نخستین آئین تجلیل از چهره های ماندگار استان در اتاق بازرگانی خرم آباد بیان کرد: برگزاری این همایش اقدام  بسیار ارزشمندی است و نیاز است  که قدر افراد خدمتگذار ودر حال خدمت به مردم را بدانیم.

وی اظهار داشت: آینده ما افرادی هستند که اکنون در حال خدمت هستند و آینده را می سازند.

بدری  با اشاره به اینکه ارزش برخی اقدامات در آینده مشخص می شود، عنوان کرد: ما کشوری هستیم با سابقه و تمدن طولانی، کشوری که با فراز و نشیب های عجیب و غریب ، مورد حمله مغول ها و عرب ها قرار گرفت و تلاش شد که دین، فرهنگ و زبان این مردم تغییر یابد که موفق نشدند.

وی افزود: ایرانی ها اسلام واقعی را با هوش و زکاوت درک کردند و مغول ها از فرهنگ ایرانی ها تاثیر گرفتند و خواجه نصیر طوسی آنها را با فرهنگ ایرانی آشنا کرد.

رئیس کل دادگستری لرستان بر تجلیل  و احترام بزرگان کشور تاکید کرد، افزود: برگزاری این همایش از سوی اتاق بازرگانی کاری بسیار ارزشمند است.

بدری عنوان کرد: مسئولان بر این اقدامات ارزشمند در جامعه توجه کنند ، چراکه بزرگان اقدامات بزرگی برای جامعه داشتند.

وی ادامه داد: آیت الله بروجردی از جمله چهره های ماندگار لرستان که باید در معرفی این شخصیت ارزشمند بیش از گذشته تلاش شود، ایشان از بزرگان بودند و بعد از ایشان مرجعیت به نجف رفت.

/۶۰۶۰/۷۲۷۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =