۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۴۶
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 83454525
۰ نفر

برچسب‌ها

جامعه نیازمند استفاده از تجربه بازنشستگان است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: بازنشستگان سرمایه‌های اصلی کشور هستند و جامعه امروز نیازمنده بهره‌مندی از تجربیات آنان است.

به گزارش ایرنا، حمید شکری روز سه شنبه در مراسم تجلیل از بازنشستگان فرمانداری مراغه گفت: باید قدردان خدمات بازنشستگان باشیم و تجدید دیدار با آنان را در برنامه های خو بگنجانیم زیراکه بازنشستگان در طول خدمت همواره تجربیات زیادی داشته اند و می توان از آن ها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه بازنشسته ها در مدت ۳۰ سال کار و تلاش خدمات زیادی ارائه داده اند، گفت: حل مشکلات آنان باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.
شکری افزود: بازنشستگان فرمانداری مراغه زحمت زیادی را برای عمران و آبادانی شهرستان کشیده اند و همواره یاد و خاطره آن ها در تاریخ شهرستان ثبت و گرامی داشته خواهد شد.
وی با بیان اینکه بازنشستگان گنجینه های علمی و تجربی ماندگار در جامعه هستند، افزود: استفاده از تجربه های آنان می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات در شهرستان باشد و باید زمینه را برای حضور آن ها فراهم سازیم.
وی گفت: اهمیت دادن به بازنشستگان و تامین مطالبات آنان از وظایف اصلی مسولان به شمار می رود که باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.  
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.
۹۸۸۰/۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =