نمایشگاه‌های «عطر سیب» و «زنان و تولید ملی» در تهران گشایش یافت

تهران-ایرنا- هفدهمین نمایشگاه عطر سیب و پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی به صورت همزمان در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو گشایش یافت.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از شهرداری تهران، پانزدهمین رویداد کارآفرینی زنان و تولید ملی، با هدف حمایت از توانمندسازی زنان و با رویکرد کارآفرینی اجتماعی به منظور عرضه پوشاک، کالاهای فرهنگی و صنایع دستی و معرفی فرصت های کارآفرینی، آموزش های کسب و کار و ارائه ایده ها از امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

نمایشگاه فرهنگی عطر سیب هم که همه ساله میزبان هیات و فعالان فرهنگی کشور است و با موضوع محرم و فرهنگ عاشورایی برگزار می شود، امسال با رویکردی متفاوت و در راستای ترویج شعائر حسینی در حال برگزاری است.

رویکرد متفاوت این دوره، افزایش بخش های متنوع فرهنگی و عدم نگاه صرف به بخش تجهیزات و خدماتی در این رویداد بوده است.

در این راستا با تاکید ویژه بر وظایف فرهنگی شهرداری تهران بر استفاده از ظرفیت های مختلف فرهنگی و اجتماعی موجود در شهر تاکید شده تا از این ظرفیت ها همسو با محوریت محرم و فرهنگ عاشورایی در این رویداد استفاده شود.

هفدهمین نمایشگاه عطر سیب امسال با رنگ و بویی متفاوت از دو بخش فرهنگی و فروشگاهی تشکیل شده است که مهم ترین بخش تغییر یافته در این رویداد است.

همچنین در این رویداد تلاش شده تا گروه های مختلف جامعه شرایط استفاده و بهره مندی از این رویداد را داشته باشند و در راستای آشنایی بیشتر با فرهنگ عاشورایی مخاطبان گام برداشته شود.

این نمایشگاه ها تا ۱۱ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در بوستان گفتگو  واقع در کوی نصر(گیشا)، انتهای خیابان پیروزی شرقی میزبان شهروندان است.

تهرام/۷۲۴۵//۶۱۳۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =