۱۴ پروژه عمرانی در شاهرود خلخال افتتاح شد

اردبیل_ایرنا _ همزمان با گرامیداشت هفته دولت بهره‌برداری از ۱۴ طرح و پروژه عمرانی در بخش شاهرود خلخال با اعتباری بالغ بر ۷۶ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش ایرنا ،  حمدالله نقیب بخشدار شاهرود گازرسانی به ۲ روستا، اجرای مرمت،بهسازی و سنگ‌فرش معابر، راه‌اندازی فرستنده‌های شبکه‌های دیجیتال تلویزیون،پل و چندین طرح عمران روستایی را از جمله طرح‌های افتتاح شده امروز در مناطق مختلف بخش شاهرود اعلام کرد.

او گفت: در حال حاضر چندین طرح بزرگ راه‌سازی از جمله راه توریستی شال- ماجولان- ماسوله ، راه اصلی خلخال - کلور - درام - منجیل در این منطقه در حال ساخت بوده که با تکمیل و بهره‌برداری از آنها تحول بزرگی در بخش گردشگری منطقه  ایجاد خواهد شد.

در آیین افتتاح گازرسانی به ۲ روستای این بخش موسی کریم‌پور سرپرست شرکت گاز خلخال نیز گفت: برای گازرسانی به روستای دورافتاده تیل ۳۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی هزینه شده و با بهره‌برداری از آن ۱۹۴ خانوار ساکن در این روستای محروم منطقه از گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

او بیان کرد: برای گازرسانی به روستای کرین خلخال نیز ۱۰ کیلومتر شبکه‌گذاری اجرا و ۱۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی هزینه شده و با افتتاح این طرح ۱۲۸ خانوار ساکن این روستا گازدار شدند.

همچنین با حضور فرماندار خلخال گفتمان اجتماعی محور بخش شاهرود برگزار و مدیران به سئوالات مردم منطقه پاسخ دادند.

۷۱۱۹/۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =