کوهکن: مونسان انگیزه و تلاش گسترده‌ای داشته است

تهران -ایرنا- نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی از سوی رییس‌جمهوری گفت: آمارها نشان می‌دهد علی اصغر مونسان در زمان ریاست این سازمان انگیزه و تلاش گسترده‌ای در مقایسه با گذشته داشته است.

محسن کوهکن روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انگیزه محوری در دولت تدبیر و امید برای وزیر پیشنهادی یک امتیاز مثبت است.

 وی درخصوص ارتقای عملکرد سازمان میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری در دوره مدیریت مونسان بیان کرد:‌ در حال حاضر برای رای اعتماد به وی به عنوان وزیر به صورت جزء به جزء ورود نکرده‌ایم و به صورت کلان از عملکرد وی در مدتی که در سازمان میراث فرهنگی بوده است،‌ راضی هستیم.

کوهکن تصریح کرد: شاید خروجی عملکرد مونسان طی ۲ سال گذشته در شهرستان و حوزه انتخابیه خودم مطلوبیت چندانی نداشته باشه،‌ اما در مقام قضاوت به صورت طبیعی انصاف حکم می‌کند که با گذشته مقایسه کنیم.

وی افزود: در این زمینه آمار و ارقام نشان می‌دهد در دوره مدیریت خود با انگیزه، تلاش گسترده‌ای داشته است و در دولت تدبیر و امید هر کسی که برای وزارت معرفی شود بر اساس انگیزه محور بودن، این ویژگی را یک امتیاز تلقی می‌کنیم.

به گزارش ایرنا رییس جمهوری چهارم شهریورماه جاری، مونسان را به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مجلس معرفی کرد.

براساس گزارش‌ها جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی میراث فرهنگی و نیز آموزش و پرورش قرار است سه‌شنبه هفته آینده برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =