حیدری: رفتن عرب بهترین خبر برای پرسپولیسی‌ها بود

تهران- ایرنا- کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: رفتن «ایرج عرب» بهترین خبر برای هواداران پرسپولیس بود چرا که دوباره می‌توان انتظار بازگشت روزهای خوب را داشت.

«سپهر حیدری» روز چهارشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به تغییرات صورت گرفته در مدیریت پرسپولیس اظهار داشت: «محمد حسن انصاری‌فرد»  سال‌ها پیراهن تیم را بر تن کرده و از جنس پرسپولیس است و شناخت او از شرایط باشگاه می‌تواند به اوضاع تیم کمک کند. از دید من بهترین انتخاب صورت گرفت.  یک نفر  از خانواده پرسپولیس که تجربه مدیرعاملی باشگاه  را دارد دوباره مدیریت را به عهده گرفت.

وی افزود: البته ترکش‌های مدیریت قبلی ممکن است هنوز در کار باشگاه خلل ایجاد کند، اما انصاری‌فرد مدیری کاربلد است و امیدواریم که پرسپولیس با حضور او موفق عمل کند.

کاپیتان سابق پرسپولیس با اشاره به عملکرد «ایرج عرب» گفت: عرب هم تلاش کرد اما توانش در همین حد بود و او برای مدیریت باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس ساخته نشده بود. از دید من رفتن عرب بهترین خبر برای همه پرسپولیسی‌ها بود.

وی اضافه کرد: عرب متاسفانه حرف هیچکس در کار برایش مهم نبود و فقط روی حرف خودش تاکید داشت با وجود اینکه ممکن بود منافع باشگاه به خطر بیافتد. اما یقین دارم که پرسپولیس با انصاری‌فرد شرایط جدیدی را تجربه خواهد کرد.

حیدری گفت: بازیکنان پرسپولیس همه در سطح خوبی قرار دارند و مربی با سابقه‌ای مانند کالدرون هم هدایت این تیم را بر عهده دارد. تنها نگرانی مشکلات احتمالی که ممکن بود از سوی مدیریت ایجاد شود که این نگرانی هم رفع شد.

وی در مورد دیدار پیش رو پرسپولیس برابر تراکتورسازی اضافه کرد: همه دیدارهای لیگ برتر سخت است، اما برخی مسابقات ۶ امتیازی است که دیدار با تراکتورسازی هم یکی از آنها است اما پرسپولیس این ظرفیت را دارد که این تیم را در زمین خودش شکست دهد. تیم کالدرون در این بازی محک جدی خواهد خورد.

دیدار تیمهای تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز جمعه (۸ شهریور) ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =